Anadolu Bilişim’den Üst Yönetim Ataması

Anadolu Bilişim’den Üst Yönetim Ataması

PAYLAŞ

Nisan 2012’den beri Anadolu Bilişim Veri Merkezi Hizmetleri Müdürü olarak görev yapmakta olan Yakup Kadri Ünal, Teknoloji Çözümleri ve Hizmetleri Direktörlüğü’ne atandı.

Anadolu Bilişim, yeni teknoloji stratejilerine yönelik olarak bir üst yönetim ataması gerçekleştirdi. 2012 Nisan ayından beri şirket bünyesinde Veri Merkezi Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Yakup Kadri Ünal, Teknoloji Çözümleri ve Hizmetleri Direktörlüğü’ne atandı.

Anadolu Bilisim Yakup Kadri Unal

Ünal, yeni sorumlulukları dâhilinde, müşterilerinin tüm teknolojik ihtiyaçlarını uygun çözümlerle karşılayan ve ‘anahtar teslim çözüm’ vizyonuyla hizmet veren Anadolu Bilişim’in Teknoloji Çözümleri ve Hizmetleri altında yer alan katma değerli BT çözümleri ve Veri Merkezi faaliyetlerini yönetecek.

Bu bağlamda Anadolu Bilişim’in tüm bilgi teknolojileri hizmetlerinin devamlılığı ve sürdürülebilir büyümesi hedefiyle yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesinin ve fizibilite çalışmalarına da yön verecek. Yakup Kadri Ünal, Anadolu Bilişim Data Center’ın teknolojik anlamda pazarda inovatif çizgisini korumasını sağlarken; ürün, marka, iş ortağı yönetiminden ve yeni teknoloji yatırımlarından da sorumlu olacak. Ünal ayrıca diğer Anadolu Grubu şirketlerinin bilişim teknolojileri anlamında yönlendirilmesi için stratejileri belirleyen ekipte yer alacak.

Accenture Tech Talks’ta Buluştu

 


CEVAP VER