Acer Bulut Teknolojileri, Being Cihaz Yönetimi ‘ni kullanıma sundu

Acer Bulut Teknolojileri, Being Cihaz Yönetimi ‘ni kullanıma sundu

PAYLAŞ
Acer, IEM, ESL, PC iş ortağı Acer Bulut Teknolojileri, Being Cihaz Yönetimi

Acer Bulut Teknolojileri, sistem entegratörleri ve yönetilen hizmet sağlayıcılarına yönelik bir cihaz yönetim platformu olan Being Cihaz Yönetimi (BDM – Being Device Management) duyurdu. BDM, sayısı giderek artan entegre kurumsal IoT cihazlarının yönetim ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefliyor.

Acer Bulut Teknolojileri, perakende, sağlık ve ulaşım gibi birçok farklı sektöre çok yönlü bir cihaz yönetim platformu sunmak için akıllı sistem tedarikçisi Axiomtek, NEXCOM, IBASE, Shuttle ve AOPEN ile güçlerini birleştirdi. Acer Bulut Teknolojileri ve iş ortakları, sistem entegratörlerinin maliyet tasarrufu yapmalarına ve otomatik yazılım tedariği, uzaktan hata giderme ve daha fazlası gibi özelliklerle operasyonel verimi artırmalarına yardımcı olmayı planlıyor.

Kapsamlı Bir Cihaz Yönetim Platformu

Sistem entegratörleri ve hizmet sağlayıcılar BDM sayesinde her sayıda cihazı merkezi bir yönetim portalı ile uzaktan yönetip kontrol edebilecek. İster küçük, yerel bir mağaza ister uluslararası bir alışveriş merkezi zinciri olsun, her ölçekten kurumlar bağlantılı cihazlarını kurabilecek, organize edebilecek, izleyebilecek, güncelleyebilecek ve bunların hatalarını giderebilecek. BDM’in geniş kapsamlı merkezi bulut cihaz yönetim hizmetleri, birden fazla işletim sistemiyle (örn. Windows, Android veya Linux) çalışmak zorunda olmanın getirdiği zorlukları ve maliyetleri ortadan kaldırıyor.

İlk Sürümler Dijital Bilgilendirme Uygulamalarına Odaklandı

Esnek bir yönetim platformu olan BDM, bilgi teknolojileri (BT) ve operasyonel teknolojilerin (OT) bir kombinasyonu şeklinde geliştirildi. Çözüm; dijital bilgilendirme, satış noktası sistemleri, havalimanı bilgi noktaları ve daha fazlası gibi farklı cihaz uygulamalarına uyum sağlayabiliyor.

BDM’in ön yüklü olarak geleceği ilk cihazlar; perakendecilerin ve sistem entegratörlerinin daha kapsamlı tabela yönetim çözümü ihtiyacını karşılamak için dijital bilgilendirme uygulamalarına odaklanacak. Acer Bulut Teknolojileri; ortak büyümeye destek olmak amacıyla bu Şubat ayında gerçekleşecek ISE (Integrated Systems Europe), EuroCIS ve Embedded World etkinliklerinde iş ortaklarını doğrudan destekleyecek.

ESET’ten 14 Şubat Sevgililer Günü uyarısı!


CEVAP VER