Bamboo Spark, el yazısının metine dönüştürülmesini destekliyor

Bamboo Spark, el yazısının metine dönüştürülmesini destekliyor

PAYLAŞ

Wacom, notları kağıda yazıldıkları şekliyle dijital olarak saklayan akıllı not defteri Bamboo Spark’ta el yazısının metine dönüştürülmesini tanıttı.

Elle yazılan notların metine dönüştürülmesi, Bamboo Spark ’a ilginç bazı yeni unsurlar getiriyor, bunların arasında metin notlarını arşivlemek ve onları e-posta veya Evernote gibi diğer ofis uygulamaları üzerinden paylaşmak da var.

Bamboo Spark

Elle yazılan notlar, Bamboo Spark uygulaması ile birlikte çalışan Wacom’un Bulut servisi Inkspace’de otomatik olarak alınıyor. Kullanıcılar, uygulamadaki ‘export’ düğmesini tıkladıktan sonra, düz metni başkaları ile paylaşmak üzere, bir e-postaya veya Evernote ve OneNote gibi başka araçlara yerleştirebiliyorlar. 

Bamboo Spark ’ın el yazısını metne dönüştüren yeni fonksiyonu, aynı zamanda gelişmiş arama özellikleri de sağlıyor, böylece birinin tek tek kelimeleri, terimleri veya metin dizilerini Bamboo Spark uygulamasında aramasına izin veriyor. El yazısının metne dönüştürülmesi 13 dilde destekleniyor: İngilizce, Japonca (dikey yönlü de dahil), Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Flemenkçe, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Korece, Klasik Çince ve Basitleştirilmiş Çince.

El yazısının metne dönüştürülmesi, 6 Ocak’tan itibaren bütün Bamboo Spark kullanıcıları için ücretsiz olarak hazır olacaktır.

EPSON’DAN 20 MİLYAR JAPON YENİ TUTARINDA YATIRIM


CEVAP VER