Citrix, 2017 içerik işbirliği platformu raporunda lider

Citrix, 2017 içerik işbirliği platformu raporunda lider

PAYLAŞ

Citrix, Gartner Inc. tarafından Temmuz ayında yayınlanan “2017 Magic Quadrant for Content Collaboration Platforms  içerik işbirliği platformları” raporunda, bu alanda liderler arasında gösterildi.  

Citrix’in bu alanda sunduğu ShareFile bir içerik işbirliği platformu; ve  işbirliği, kullanıcı verimliliği, altyapı modernizasyonu, güvenlik, uyum ve entegrasyon alanlarına odaklı bir çözüm. ShareFile hibrit mimarileri destekliyor. Senkronizasyon ve paylaşım fonksiyonları bir hizmet olarak sunulurken, kurumsal dosyalar ShareFile üzerinde bulutta, farklı (üçüncü partilere ait) bulut sistemleri üzerinde veya tamamen kurumsal sunucularda (Citrix ShareFile StorageZone’lar sayesinde) tutulabiliyor. 

Citrix Genel Müdür Yardımcılarından Adolfo Rodriguez, konuyla ilgili şunları söyledi: “Geleceğin çalışma ortamına adapte olmayı isteyen kurumlar, içerik işbirliği platformlarında pek çok özellik arıyorlar: iş akışı, dijital imza, çoklu bulut ve hibrit depolama arzularken, içeriklerin güvende olmasını istiyorlar. İçerik ister iç bünyedeki ister kurum dışındaki bir kullanıcıya yönelik olsun, verimlilik için içerik işbirliğinin kullanım kolaylığı sunması şart. Citrix, teknoloji sağlayıcılar arasında uygulama ve masaüstü sanallaştırmayı, içerik ve işbirliği platformlarını ve kurumsal mobiliteyi entegre ederek güvenli dijital çalışma alanları sunan tek kuruluş. Bu raporda da lider olarak tanımlanmış olmamızın bizimle çalışan müşterilere Citrix ile yaptıkları işbirliği konusunda güven vereceğini düşünüyoruz. Citrix, inovasyon sayesinde müşterilerine iş yapış şekillerini, veri ve uygulamalarını güvenli şekilde ve kolaylıkla iletme ve  yeniden tasarlama imkanı vermeye devam ediyor.”

Ericsson Türkiye Genel Müdürü Ralf Pichler oldu


CEVAP VER