KoçSistem ve SAP Yeni Bir İşbirliğine İmza Attı

KoçSistem ve SAP Yeni Bir İşbirliğine İmza Attı

PAYLAŞ

Türkiye’de işletmeleri geleceğe taşıyan yenilikçi teknolojiler geliştiren kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, bilgi teknolojileri sektörünün lider oyuncularından KoçSistem ile yeni bir işbirliğine imza attı.

kocsistem_logo

 

KoçSistem, müşterilerine yenilikçi avantajlar sunmak üzere SAP’nin “Solution Manager as a Managed Service (SMaaMS)” sertifikasyonunu Türkiye’de tamamlayan ilk şirket oldu.

SAP sistemleri, kullanım alanları arttıkça iş süreçlerinde daha kritik ve stratejik hale geliyor. SAP Solution Manager, SAP sistemlerinin gereklilikleri ve yönetim ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış bir izleme ve yönetim ortamı sunarak kullanıcılarının maksimum faydayı sağlamasına olanak sağlıyor. KoçSistem, SAP SMaaMS sertifikasyonu ile artık bu hizmetten müşterilerinin kolayca faydalanmasına imkan veriyor. KoçSistem, SAP Solution Manager ile yenilikçi avantajları müşterilerine sunuyor:

SAP_grad_R_pref

  • Daha Verimli – KoçSistem, SAP sistemlerini geleneksel yöntemler ile yöneten kurumlara, yenilikçi SAP hizmetinden faydalanma olanağı sunuyor. KoçSistem bu sayede, müşterilerinin SAP Solution Manager’ın getirdiği verimlilik artışı ve avantajlardan faydalanmasını sağlıyor. 
  • Daha Hızlı ve Esnek – SMaaMS hızlı devreye alma ve pek çok esnek özellikliği ile sistemlerin izleme ve yönetim operasyonlarında iyileşme sağlıyor.
  • Daha Hesaplı – Donanım ve yazılım için ilk yatırım maliyetlerini ortadan kaldıran sistem bakım masraflarında da azalma imkanı sunuyor.

PROJECT TANGO, QUALCOMM İŞLEMCİ İLE ÇALIŞACAK


CEVAP VER