Küçük işletmeler için büyük fayda

Küçük işletmeler için büyük fayda

PAYLAŞ

Yakın zamanda gerçekleştirilen ve sonuçları Ağustos ayının başlarında yayınlanan Dennis Technology Labs testinde Kaspersky Small Office Security olası maksimum skoru elde etti ve AAA sertifikasıyla ödüllendirildi.

Testler sırasında uzmanlar, ürünün zararlı veya zararsız programlar ve web sitelerine yanıtlarına bakmakla kalmamış aynı zamanda toplam doğruluk oranını da hesapladı. Bu oran iki bileşenden oluşuyor; koruma puanı ve yasal yazılım puanı. Bunlardan birincisi her çözümün tehditleri ele alma yolunu temel alıyor İkincisi ise hangi zararsız nesnelerin tehdit olarak tanımlandığını temel alıyor: bir çözüm popüler bir programı engellerse bunun cezası, nadiren kullanılan yasal bir uygulamanın engellenmesinden fazladır.

kaspersky
Kaspersky Small Office Security, tüm virüslü denemeleri engellerken herhangi bir hatalı pozitif sonuç vermedi. Sonuç olarak 1016 puanla mümkün olan en yüksek Toplam Doğruluk Puanını alan tek çözüm oldu.

Kaspersky Small Office Security’nin bir diğer kurumsal çözüm testinde elde ettiği sonuçlar da eşit derecede etkileyici: Temmuz ayının son haftasında AV-Test tarafından yayınlanan bir rapora göre ürün sadece bir Onaylı Kurumsal Son Uç Koruma sertifikası almakla kalmadı aynı zamanda 18’de 18 puan alan iki üründen biri olmdu. AV-Test tarafından uygulanan test yönteminde güvenlik ürünleri üç kriterde değerlendirilir: kullanışlılık, performans ve koruma. AV-Test tarafından gerçekleştirilen testte kullanışlılık, genel olarak hatalı pozitif sonuçların olmaması anlamına gelir. Kaspersky Small Office Security hiç bir hatalı pozitif sonuç vermedi ve 6 puanın 6’sını aldı. Ürün aynı puanı, iki koleksiyon kullanılarak test edilen koruma seviyesinde de elde etti; son 4 hafta içinde keşfedilen sıfır gün tehditleri ve sık kullanılan zararlı yazılımlar. Kaspersky Lab çözümü ayrıca performans kategorisinde de olası maksimum puanı elde etti: sistem performansına önemli bir etkisi olmadı.

VMWARE, ÜST ÜSTE ALTINCI KEZ “LİDERLER” KATEGORİSİNDE


CEVAP VER