Qualcomm İşlemcili Windows 10 PC ‘ler Kapıda

Qualcomm İşlemcili Windows 10 PC ‘ler Kapıda

PAYLAŞ

Pek çok ülkeden üst düzey perakendeci, Qualcomm Snapdragon Mobil PC Platformu tarafından güçlendirilmiş Asus, HP ve Lenovo marka yeni Qualcomm İşlemcili Windows 10 PC’leri satışa sunacak.

Qualcomm ve Microsoft; dünyanın önde gelen perakendecilerinin, Qualcomm Snapdragon Mobil PC Platformu tarafından desteklenen yeni Microsoft Her Zaman Bağlı Qualcomm İşlemcili Windows 10 PC ‘lerini satışa sunacağını duyurdu.

Qualcomm Technologies, Inc. Küresel Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Don McGuire; “Qualcomm® Snapdragon ™ Mobil PC Platformu tarafından desteklenen yeni Windows 10 PC’leri; Gigabit’e varan hızlarıyla, her zaman bağlı olma** ve anında işlevsellik özelliklerini taşıyor ve bir günden fazla pil ömrü sunuyor. 2.1 form faktöründe ince, hafif ve şık tasarımlı bu ürünler yenilikçi mobil özellikleri sunmak için geliştirildi. Dünyanın dört bir yanından tüketiciler, en iyi akıllı telefon özelliklerini PC’ye taşıyan Qualcomm İşlemcili Windows 10 destekli Her Zaman Bağlı PC’leri ilk elden deneyimleme fırsatını yakalayacak.

Qualcomm İşlemcili Windows 10 PC ‘ler Nerede Satışa Çıkacak

Bu yılın çeyreğinden itibaren, Her Zaman Bağlı PC’lerin aşağıda sıralanan perakendecilerin mağaza raflarında ve online olarak satışa sunulması bekleniyor:

• ABD – Amazon, Microsoft Mağazaları
• Avustralya – Microsoft Mağazaları
• Çin – JD.com
• İtalya – Unieuro
• Fransa – Boulanger, Fnac
• İngiltere – Asus Mağazaları, BT Mağazası, John Lewis, Microsoft Mağazaları, PC World

Pek çok ülkeden üst düzey perakendeci, Qualcomm Snapdragon Mobil PC Platformu tarafından güçlendirilmiş Asus, HP ve Lenovo marka yeni Qualcomm İşlemcili Windows 10 PC'leri satışa sunacak.


CEVAP VER