Yapay Zeka ile 2019 maaşınızı tespit etmek ister misiniz?

Yapay Zeka ile 2019 maaşınızı tespit etmek ister misiniz?

PAYLAŞ

Yapay Zeka Bilişim Teknolojileri alanında çalışanların veya personel adayı olanların 2019 maaşını tahmin ediyor.

Yapay Zeka teknolojileri ile Bilişim Teknolojileri alanında çalışan donanım teknisyeni, network elemanı, sistem yöneticisi. Web tasarlayıcı, yazılım geliştirici, satış elemanı / yöneticisi, eğitmen veya danışman olarak 2019 yılı maaşınızı yapay zeka tarafından tahmin edilmesini ister misiniz?

Bilişim Sektörü Ücretler Araştırması 2019

Çizgi Tagem 2013 yılından beri yaptığığı Bilişim Teknolojileri Ücret Araştırmasını 2019 yılında da tekrarlıyor. Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörünün, ülke ekonomisinin büyümesinde, istihdamın ve dünya pazarlarındaki rekabet gücünün artmasında kaldıraç görevi gördüğü ve Türkiye için stratejik sektör olarak konumlandırılması gerektiği dillendirildikçe bilişim kariyerlerinin cazibesi daha da öne çıkmaktadır. Çizgi Tagem’in amacı Türkiye’nin her köşesinde, yüzlerce üniversitemizde bilişim-elektronik-robotik-biomedikal alanlarında halen okuyan birçok öğrencinin, mezun olduğunda iş ararken karşılaşacağı zorluklara bir nebze olsun yardımcı olmaktır. Bu araştırma ile gençlere bilişim mesleklerini, mesleki sorumluluklarını, gereken eğitim ve becerilerini irdeliyor olacağız.

Araştırmada tarafınıza sorulacak sorular ile mesleğinize ait tahmini ortalama ücretleri belirlerken cevaplarınız doğrultusunda yapay zeka teknikleri ile o mesleğe ait argümanlar yeniden değerlendirilerek ücret tahmininde daha doğru bir yaklaşım hedeflenmektedir. Bu sebeple lütfen anlamsız veriler girmeyiniz.

Maaş hesaplaması için tıklayın.

Yapay Zeka Bilişim Teknolojileri alanında çalışanların veya personel adayı olanların 2019 maaş ını tahmin ediyor.


CEVAP VER