KOBİ’lerin baskı ihtiyaçları için tek çözüm: HP OfficeJet Pro 7740

KOBİ’lerin baskı ihtiyaçları için tek çözüm: HP OfficeJet Pro 7740

PAYLAŞ
HP OfficeJet Pro 7740 Wide Format All-in-One, Hero, Right facing, no output

HP, her boyutta baskı projesinin üstesinden gelebilecek, uygun maliyetli çok fonksiyonlu yazıcılara ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler için yazıcılar ve baskı teknolojileri geliştirmeye devam ediyor. HP’nin yeni OfficeJet Pro 7740 geniş formatlı yazıcısı KOBİ’lere daha düşük sayfa başı maliyette yüksek kaliteli baskı sonuçları sunuyor.

HP OfficeJet Pro 7740 geniş kağıt giriş kapasitesi ve yüksek verimli mürekkep kartuşları sayesinde kenarsız, yüksek miktarda çift taraflı baskıları 11×17 geniş formatta sunabiliyor. Çok fonksiyonlu bu ofis yazıcısı ayrıca tek geçişte çift taraflı tarama, kopyalama ve faks işlevlerini de sunuyor. 35 sayfalık otomatik belge besleme özelliği, hem mektup (A4) hem de tutanak kağıt boyutunda (21,6 x 35,6 cm) belgeler temin ediyor.

officejet_pro_7740

HP OfficeJet Pro 7740, günümüzün mobil çalışma anlayışına uygun olarak kablosuz ve kablolu ağlara bağlanabilmenin yanında akıllı telefon, tablet ve kablosuz bağlantılı PC’lerden gönderilen baskı görevlerini yerine getiriyor. Kullanıcılar AirPrint  özelliğini kullanarak iPhone  ve iPad  cihazlarının yanı sıra Android , Windows  8/10, ya da Google Chrome  işletim sistemli cihazlardan baskı alabiliyor. Üstelik bunun için genellikle ekstra kurulum ya da uygulama yüklemek gerekmiyor. Bu sayede ofise gelen konuklar ya da ziyaretçiler de baskı ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor.

OfficeJet Pro 7740, hassas belgeleri sıraya alan ve kullanıcı tarafından onay verilmesi halinde baskı sürecini başlatan bulut tabanlı HP JetAdvantage Private Print özelliğini de içerisinde barındırıyor. Bu sayede önemli belgelerin yanlış kişilerin eline geçmesinin önüne geçiliyor. Daha fazla bilgi için: hp.com/go/bigimpressions.

Fiyat ve Erişilebilirlik

Ürün Kasım ayından itibaren 235 USD + KDV’lik TESK fiyatı ile Türkiye’de erişilebilir olacaktır.

Online bankacılık ve alışveriş yoğun kullanılıyor


CEVAP VER