Hakkımızda

Hakkımızda


btg logoKasım 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan aylık BT Günlüğü dergisi İçeriğiyle kurumsal yazılım, donanım ve ICT pazarını hedefliyor. Kurumların IT altyapılarının oluşturması ve iyileştirmesine yardımcı olacak detaylı incelemelerin ve testlerin yanı sıra aynı zamanda hazırladığı satın alma rehberleriyle de şirketlerin bu zorlu yolculuğuna eşlik ediyor. Bunlara ek olarak şirketlerin yapmayı planladıkları yatırımların doğru yerlerde kullanılması için hazırladığı tavsiyelerle yollarına ışık tutuyor. Buna ek olarak sektördeki başarı hikâyelerini özel röportajlarıyla birlikte okuyucularına sunuyor.

BT Günlüğü aynı zamanda, son teknolojileri ve sektördeki gelişmeleri detaylı makaleleri ve analiz dosyalarıyla inceleyerek sektörümüzdeki gelişmeleri okuyucularına sunuyor. 64 sayfa gibi oldukça zengin bir içeriğe sahip BT Günlüğü aynı zamanda www.btgunlugu.com web sitesi üzerinden de yayınladığı içerik ve videolar ile güncel gelişmeleri okuyucularıyla paylaşıyor.

Aylık 5000 kişinin üzerinde bir kitleye ulaşan dergimiz aynı zamanda günlük 1000 tekil kişinin takip ettiği web sitesi üzerinden de okuyucularına ulaşıyor.

BT Günlüğü Dergisi Devlet Planlama, Devlet Malzeme Ofisi, BTK, Ulaştırma Bakanlığı ve kamusal alanda bunlara bağlı birimler, Sigorta firmaları, Bankalar, Büyük ve orta ölçekli Kobiler ve IT sektörü içerisindeki yönetici ve uzman kişilere ulaştırılmaktadır.


CEVAP VER