15. International Business Awards için başvurular başladı

15. International Business Awards için başvurular başladı

PAYLAŞ

Stevie Awards, her yıl 60’tan fazla ulus ve bölgede yer alan kuruluşların adaylıklarının toplandığı dünyanın önde gelen işletme ödülleri yarışması olan, her yıl düzenlenen 15. International Business Awards için başvuruları kabul etmeye başladı.

Kamu ve özel, kâr amacı güden ve gütmeyen, büyük ve küçük, dünya çapındaki tüm bireyler ve kuruluşlar The International Business Awards ’a adaylık sunabilir. İndirimli başvuru ücretleri ile erken başvuru teslim süresi 11 Nisan. Başvuru detayları www.StevieAwards.com/IBA adresinde yer alıyor.

150’den fazla yöneticinin yer aldığı jüriler Stevie Award kazananlarını belirleyecek. Sonuçlar 9 Ağustos tarihinde açıklanacak. Stevie Award kazananları 20 Ekim’de Londra, Birleşik Krallık’ta gerçekleşecek bir gala şöleninde ödüllerini alacak.

The International Business Awards, iş yerinin her alanında elde edilen başarıları takdir eder ve ödüllendirir. Kategoriler arasında şunlar yer alıyor:

  • Management Awards
  • Entrepreneur of the Year Awards – 2018 yılı için yeni
  • Company of the Year Awards
  • Customer Service Awards
  • Human Resources Awards
  • Information Technology Awards
  • Marketing Awards
  • New Product Awards
  • Public Relations Awards
  • Website Awards, Smartphone ve Tablet Apps, ayrıca diğer Media Awards

Birçok endüstride yer alan Entrepreneur of the Year ve Founding Teams’i ödüllendirmek üzere yeni kategoriler grubu dâhil, 2018 yılı yarışması için çeşitli yeni kategoriler tanıtıldı. New Product & Services bölümündeki yedi adet yeni Software Solution kategorilerine ek olarak, Content Solutions’ı ödüllendirmek üzere yeni bir kategoriler yelpazesi var. Publication kategorilerinde Best White Paper or Research Report adında yeni bir kategori, Pazarlama kategorilerinde ise başka yeni bir kategori olan Engaged Community of the Year var. Halkla İlişkiler bölümünde iki adet yeni PR Kampanyası kategorisi var. Son olarak, Management bölümünde dört adet yeni Lifetime Achievement Awards kategorisi var.

2017 IBA Ödülleri’nde Stevie Award kazananları arasında şunlar var: Cisco Systems (ABD), Domino’s Pizza (Türkiye), Freelancer.com (Avustralya), Garanti Bankası (Türkiye), Llorente & Cuenca (İspanya), Meltwater (ABD), MSLGROUP (ABD), PRIZM (Hong Kong), Sunny Side Up (Japonya), Syncron (İsveç), Telkom Indonesia (Endonezya), Thai Life Insurance Plc. (Tayland), Viettel Group (Vietnam), Weber Shandwick (Birleşik Krallık), WNS Holdings (P) Ltd. (Hindistan) ve Wolters Kluwer Tax & Accounting (ABD).

Girişimler ‘ Akıllı Sermaye ’ ile büyüyecek


CEVAP VER