460 Dolar Değerindeki Cirque Du Soleil Gösterisini Ücretsiz İzleyin!

460 Dolar Değerindeki Cirque Du Soleil Gösterisini Ücretsiz İzleyin!

Google News Abone Ol

COVID-19 nedeniyle eğlence sektörü de darbe almış durumda. Firmalar bazı içeriklerini ücretsiz yayına açıyorlar. Cirque Du Soleil ‘de bunlardan bir tanesi. 

Cirque Du Soleil gösterisini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Netflix’de geçtiğimiz günlerde 10 tane belgeselini Youtube sayfasına yüklemiş ve yayın açmıştı. Koronavirüs döneminde sanatsal içerikli faaliyetlerin durma noktasına gelmesi firmaların insanlara daha da yakınlaşmasını sağladı diyebiliriz. Belki de hiç bir zaman gidip izleme şansı bulamayacağın gösteri veya tiyatroları İnternet üzerinden ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz.

Bir Buçuk Saatlik Cirque Du Soleil Gösterisini Ücretsiz İzleyin

Cirque Du Soleil ‘in ücretsiz olarak yayınladığı gösteri 107 ila 460 dolar arası değişen fiyatlarla Las Vegas’taki Bellagio Hotel ‘de gösteriliyor. Sizler bu bağlantıdan ücretsiz olarak izleme şansına sahipsiniz. Gösterinin ne kadar daha ücretsiz olacağını bilmiyoruz. Hemen izlemenizde fayda var.

CirqueduSoleil “Güneş Sirki” Montreal merkezli bir eğlence şirketi ve dünyanın en büyük çağdaş sirk üreticisidir. Saint-Michel şehir içi bölgesinde yer alan otel, 16 Haziran 1984’te eski sokak sanatçıları Guy Laliberté ve Gilles Ste-Croix tarafından Baie-Saint-Paul’de kuruldu.Cirque Du Soleil

CirqueduSoleil 1990’lı ve 2000’li yıllar boyunca hızla genişledi ve Antarktika hariç her kıtada 300’den fazla şehirde bir şovdan 19 şovda büyüdü. Şirket 50 ülkeden 4.900 kişiyi istihdam etmekte ve yıllık yaklaşık 1 milyar ABD doları gelir elde etmektedir. Birden fazla kalıcı Las Vegas gösterisi, geceleri 9.000’den fazla kişiye, şehir ziyaretçilerinin % 5’ine tek başına oyun oynuyor ve dünya çapında Cirque du Soleil yapımlarını gören 100 milyondan fazla kişi bulunuyor.

Kasım 2015’te şirket , James Cameron’un Avatar serisine dayanan ilk arena gösterisi Toruk – The First Flight’ı başlattı. Şirketin ilk Broadway müzikali Paramour Nisan 2016 yılında hayat buldu. Şirket ayrıca okul öncesi televizyon dizisi başlatmıştı 2016 yılı sonuna kadar Luna Petunya Netflix’te yayınlandı. 2017 yılında üç yapım daha başlattı. Séptimo Día – No Descansaré , Soda Stereo’nun müziğe dayanan bir arena gösterisi, büyük ölçüde Güney ve Orta Amerika izleyicilerini hedefleyen kısa bir yıl süren tur için Mart ayında gösterime girmişti. Nisan 2017’de, ilk tur çadırı gösterisi Volta’yı ve Ekim ayında şirketin ilk buz şovu Crystal’i başlattı. 

>> RTÜK Netflix ‘in Hangi Dizisinin bir bölümünü kaldırttı?


CEVAP VER