Acer H Serisi Projektörler 3D Keyfini Arttırıyor

Acer H Serisi Projektörler 3D Keyfini Arttırıyor

PAYLAŞ

Acer yeni H9501BD, H7532BD, H6510BD ve H5370BD modellerinden oluşan H serisi projektörleriyle eğlence dünyasının kapılarını açıyor!

Sarmal 3D film ve oyunlar, sinema kalitesinde film projeksiyonu ve olağanüstü renk performansı, H serisini tüm multimedya senaryoları için film ve oyun tutkunlarının ilk tercih haline getirecek.

Büyük ekranda 3D oyun ve film keyfi

Acer H projektörler tümüyle üç boyutlu bir deneyim için ev eğlencenize derinlik faktörü katacak. Tüm modeller Blu-ray™ 3D, DLP® 3D ve NVIDIA® 3DTV Play™ gibi en popüler3D teknolojilerini destekliyor. Gelişmiş stereoskopik multimedyanın keyfini çıkarmak ve kelimenin tam anlamıyla bir filmin veya oyunun içine dalmak için yalnızca bir Blu-ray Disc™ oynatıcı, bir konsol veya bir 3D bilgisayarı HDMI 3D, DLP® 3D kiti veya NVIDIA® 3DTV Play™ yazılım kiti aracılığıyla bağlamanız yeterli. Acer H projektörler ile filmleri yalnızca izlemez ve oyunları yalnızca oynamazsınız: onları yaşarsınız!

2D’den 3D’ye dönüşüm

Yeni Acer H serisi projektörler, HDMI® portu aracılığıyla geçen tüm resim ve video sinyallerini otomatik olarak 3D’ye dönüştüren Acer2D-to-3D teknolojisine sahip. Üstelik kullanımı da çok kolay! Başka bir yazılım yüklemenize gerek olmadan, tek yapmanız gereken ; ekran menüsüne gidin, fonksiyonu açık hale getirin ve çocukluk fotoğraflarınızın veya videolarınızın tadını 3Dihtişamıyla çıkarın! Ayrıca Acer2D-to-3D teknolojisi sayesinde eski oyunlarınız da ikinci baharlarını yaşayacak!ACER Projector Home Theater-lifestyle-01

MHL™ uyumlulukla birlikte ikili HDMI® bağlanabilirlik

Doğal bir HD uyumu veya Full HD çözünürlüğün yanı sıra, bu projektörler kablosuz mobil cihazlar ve diğer taşınabilir cihazlar için benzersiz MHL™ uyumluluklarıyla HDMI® bağlanabilirliği sunar; üstün görsel kullanım keyfi için kesintisiz bağlantı sağlarken gerçek 24p özelliği film benzeri görüntüler verir.

İster film veya spor karşılaşmaları izleyin, ister oyun oynayın, Acer H serisi size her zaman eğlenceyi garanti eder. Acer H serisi projektörler gelişmiş kontrast ve daha fazla parlaklıkla inanılmaz derecede canlı görüntüler yaratarak ev sineması deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyacak.

Fiyatlandırma:

Acer H projektör serisi  Kasım ayından itibaren temin edilebilir.

Tavsiye edilen başlangıç fiyatları: H5370BD 899 €, H6510BD1.099 €, H7532BD 1.299 €, H9501BD 1.999 €


CEVAP VER