Acıbadem Mobil Sağlık’a Yeni Genel Müdür

Entegre sağlık hizmetlerinin uzman ismi Acıbadem Mobil Sağlık’ın Genel Müdürlüğü görevine uzun yıllar üst düzey yönetici konumlarında görev alan Rasim Topuz getirildi.

Mobil sağlık alanının öncü ismi Acıbadem Mobil Sağlık’ın Genel Müdürlüğü’ne uzun yıllar üst düzey yönetici konumlarında görev alan Rasim Topuz atandı.

19 Mayıs Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi Alman Dili Bölümü mezunu olan Topuz, Koç Holding ve Koç Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen “Yönetici Geliştirme Programı” ve “Allianz Leadership Development” programlarını tamamladı. 1996-2006 yılları arasında Koç Allianz Sigorta bünyesindeki Büyük Müşteriler, Koç Grubu İşleri, Yabancı Müşteri ve Brokerler, Endüstriyel Müşteriler Destek ve Koordinasyon bölümlerinin yöneticiliğini yaptı.

 RASİM TOPUZ

Topuz, 2007 yılında bir Allianz iştiraki olan Allianz Worldwide Partners Holding’e geçti. Topuz, kuruluşun Türkiye organizasyonu olan AGA Servis Hizmetleri A.Ş. (Mondial Türkiye) Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerinin ardından 2014 yılının Mayıs ayında Acıbadem Mobil Sağlık Genel Müdürlüğü’ne atandı.

Topuz, bünyesinde yaşam boyu sağlık ve bakım merkezi “Avital”i bulunduran, Türkiye’nin mobil sağlık alanındaki lider markası Acıbadem Mobil Sağlık’la yoluna devam etmekten duyduğu mutluluğu şu cümlelerle aktarıyor: “Her geçen gün büyüyen Acıbadem Mobil Sağlık ailesi olarak sağlıkta mobilitenin önemi vurgulamaya ve sağlığı ulaşılır hale getirmeye en iyi ve hızlı şekilde devam edeceğiz. Entegre sağlık hizmetlerinin uzman ismi Acıbadem Mobil Sağlık ailesine dâhil olmaktan mutluluk duyuyorum.”

ESET, Çözüm Ortaklarıyla Kıbrıs’da Buluştu