AirTies Oyunun Kurallarını Değiştiriyor

AirTies, hızda ve boyutta devrim yaratan yeni ürünlerini 10. TV Connect Fuarı’nda tanıttı. Yeni nesil teknolojiye sahip yeni ürünler ile artık evlerin her köşesinde yüksek hızda, yüksek kaliteli video keyfi yaşanabilecek.

 Dünyanın en hızlı kablosuz video erişim teknolojisi 802.11 ac’ye sahip yeni ürün ailesi Air 4820 ve Air 4920, rekabetin gün geçtikçe arttığı kullanıcı deneyimlerinde operatörlerin karşı karşıya olduğu en kritik iki soruna aynı anda çözüm sunuyor. Bu iki ürün ile Pay TV hizmeti kurmanın yüksek maliyeti ortadan kalkacak, ayrıca tüketicilerin farklı odalardaki veya farklı katlardaki cihazları birbirine bağladıkları zaman internet hızları azalmayacak.

Air 4920_hand airties

Dünyanın en hızlı kablosuz video aktarıcısı olan Air4820, video transfer hızını 600 Mbps’den 1.7Gbps’e çıkarıyor. Dünyanın en küçük çift bantlı kablosuz alan genişleticisi olan Air4920 ise aynı anda en son model 5GHz tabletlerde yüksek performanslı videoları desteklerken, akıllı telefonlar gibi 2.4GHz cihazlardaki video performansını optimize ediyor. 9cmx10cm küçük form ile tasarlanan Air 4820 ve Air 4920 cihazları TV kabininde minimum yer kaplıyor. Tabletler, akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlara bağlanabilen Air4820 ve Air4920, evin her yerine yüksek kalitede TV hizmetini dağıtmayı mümkün kılıyor.  

Yeni Taşınabilir Set Üstü Kutusu el çantasına sığacak kadar küçük

AirTies, son teknoloji taşınabilir bir kablosuz set üstü kutusunu da vitrine çıkarıyor. El çantasına bile sığabilen 9cmx10cm boyutundaki set üstü kutuistenilen her yere taşınabilecek ve kablosuz kurulum özelliği sayesinde kolaylıkla internet’e bağlanıp yüksek kalitede HD video gösterebilecek. Zigbee RF4C özelliği de bulunan yeni set üstü kutu ev otomasyonuna yönelik uygulamalar için de hazır bir altyapı sunuyor.

airties Air 4920_iphone

AirTies’ın 4K çözünürlük teknolojisini destekleyen yeni HEVC set üstü kutu ailesi, geniş bant bağlantısı olan tüm abonelere uydu kalitesinde canlı video özellikleri sunuyor. HEVC, Pay TV operatörlerinin de “Her Yerde TV” hizmetlerini geniş bant bağlantısı olan herkese ulaştırıyor.

Yeni Air 7410 set üstü kutu ailesi, Yüksek Verimli Video Kodlama (HEVC)’nın sıkıştırma yeteneğinden faydalanarak, aynı bit hızında iki kat üstün video kalitesi sağlıyor. En yeni 3X3 802.11ac kablosuz bağlantı özelliğine sahip Air7410, aynı anda on adet HD video aktarımı yapma imkanı tanıyor, birden fazla cihazda birden fazla odada yüksek kaliteli video sunuyor.