OPPO : Dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markası Türkiye’de

OPPO : Dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markası Türkiye’de

PAYLAŞ
akıllı telefon, OPPO

Yenilikçi teknolojilere sahip ürünleriyle sektöre öncülük yapan akıllı telefon markası OPPO, Türkiye’deki teknoloji severlerle buluşmaya hazırlanıyor.   

Teknoloji dünyasının yükselen yıldızı OPPO Türkiye’de. ABD merkezli araştırma şirketi IDC (International Data Corporation) tarafından 2017 yılında dünyanın en büyük dördüncü telefon markası olarak gösterilen ve 35 ülkede operasyonu bulunan şirket, Türkiye’deki faaliyetlerine resmi olarak başladı. İstanbul Ataşehir’de şirketin Türkiye ofisini açan marka, fark yaratan akıllı telefon modelleriyle sektöre yön vermeye hazırlanıyor.

OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou

Akıllı telefon teknolojilerine global çapta öncülük yapan şirketin Türkiye Genel Müdürü ise Weijian Zhou oldu. Önde gelen teknoloji markalarında daha önce yaptığı yöneticilik ve üst düzey yöneticilik deneyimleriyle bilinen Weijian Zhou, şirketin Türkiye pazarındaki büyümesine liderlik edecek.

2004 yılında kurulan Çin merkezli şirketin; tasarım, donanım ve performans açısından üstün özellikler taşıyan akıllı telefon modelleri çok yakında Türkiye’deki teknoloji severlerin beğenisine sunulacak.

Red Hat Türkiye Genel Müdürü Haluk Tekin 2019 beklentilerini paylaştı


CEVAP VER