Akıllı Telefon ve Tabletler, Avea Prime İle Artık Daha Güvende

Avea Prime, özel hizmetleri kapsamında hediye olarak sunduğu “Mobil Cihaz Sigortası” ayrıcalığıyla, müşterilerinin Avea bayilerinden satın alacakları akıllı telefon veya tabletleri, 1 yıl boyunca ücretsiz sigortalıyor 

Tadını Çıkarın” mottosuyla müşterilerinin daima yanında olan; hayatı onlar için daha konforlu ve keyifli kılmak üzere birbirinden özel hizmetler sunan Avea Prime, kullanıcılarının mobil cihazlarını da güvence altına alıyor.

Avea Prime kullanıcıları, 31 Aralık 2014’e kadar sürecek kampanya kapsamında, Avea bayilerinden alacakları akıllı telefon veya tabletlerini 1 yıl süreyle hırsızlık, ekran kırılması ve sıvı teması risklerine karşı ücretsiz olarak sigortalayabilecekler.

Avea bayilerinden akıllı telefon veya tablet alan Prime müşterilerinin bu özel kampanyadan yararlanmak için yapmaları gereken ise çok kolay…Prime Logo

PRIME SIGORTA yazarak 7580’e kısa mesaj gönderen Avea Prime’lılar, kendilerine gelen şifreylehttp://www.aveaprime.com.tr/hizmetler/hediye-cihaz-sigortasi sayfasındaki formu doldurduktan sonra kampanyaya katılabiliyorlar. Ardından ise, mobil cihazın Avea Prime Mobil Cihaz Sigortası kapsamında güvence altına alındığına dair sigorta poliçesi, müşterinin e-posta adresine gönderiliyor.

Sigortanın geçerliliği müşterinin hattı aktif olduğu sürece tam 1 yıl boyunca devam ediyor.

Prime tarifelerinden birine geçmek isteyenler ise, PRIME MINI, PRIME MIDI, PRIME MAKSI yazıp 6363’e gönderebilir, Avea bayilerini ziyaret edebilir veya 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirler.

Avea’nın özel müşterileri için tasarladığı markası  ‘Avea Prime’, özel müşteri hizmetleri ve mobil hizmet ekibinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı lounge hizmetleri, alışveriş dünyası fırsatları ve hayatın her alanında sunduğu ayrıcalıklarla, müşterilerinin hayatın tadını çıkaracakları anları çoğaltan yepyeni bir dünya sunmaya devam ediyor.