Android 14 Beta Kullanıcıları YouTube Uygulamasında Çökme Sorunuyla Karşılaşıyor

Android 14 Beta kullanıcıları

Android 14 Beta Kullanıcıları pek iyi günler yaşamıyor. Google’un yakında genel kullanıma açmayı planladığı Android 14, hala beta test aşamasında ve kullanıcılar birçok sorunla karşılaşmaya devam ediyor.

.

Son olarak, Android 14 Beta 4 ve Beta 3.1 sürümlerinde YouTube uygulamasına yapılan bir güncelleme, Kitaplık sekmesine gidildiğinde uygulamanın çöktüğüne dair raporlar gelmeye başladı.

Android 14 Beta 4 ve Beta 3.1 kullanıcıları, YouTube uygulamasında meydana gelen bir güncelleme sonrasında sorun yaşamaya başladılar. Kitaplık sekmesine gidildiğinde uygulama donuyor ve kilitleniyor. YouTube’un en son sürümü olan 18.27.35 sürümünün yüklenmesinin ardından bu sorunla karşılaşıldı. Bu durum, Android 13’te bu şekilde bir sorun yaşanmadığını gösteriyor.

Android 14 Beta Kullanıcıları Farklı Yol İzlemek Zorunda

Çökme sorunu sadece Kitaplık sekmesini etkiliyor. Ana Sayfa, Shorts, Abonelikler, Arama, Ayarlar ve diğer bölümler sorunsuz çalışıyor. Videoları izlemek de herhangi bir soruna neden olmuyor. Ancak bu durum, kullanıcıların geçmişe erişmelerini engelliyor ve oynatma listelerine ulaşmak için alternatif yollar aranıyor.

Android 14 Beta kullanıcıları

Android 14 Beta kullanıcıları, oynatma listelerine ulaşmak için farklı bir yol bulabiliyor. Sağ üst köşedeki hesap simgesine dokunarak ‘Kanalınız’ ve ‘Oynatma Listeleri’ kısmına girerek oluşturulan listelere ve beğenilen videolara ulaşmak mümkün oluyor.

Android 14 Beta Kullanıcıları Yeni Sürüme Kavuşacak

Google, kullanıcıların yaşadığı bu çökme sorununu çözmek için kısa süre içinde bir güncelleme yayınlamayı planlıyor. Android 14 Beta sürümünün stabil hale getirilmesi için kullanıcıların geri bildirimlerini değerlendiren Google, oluşan sorunları gidermeye odaklanacak.

Android 14’ün tam sürümünün yakın bir zamanda kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Ancak beta testlerinin devam etmesi ve bu tür hataların tespit edilmesi, daha güvenilir ve sorunsuz bir işletim sistemi sunma hedefine yönelik önemli adımların atıldığını gösteriyor.

İlgili Haberler:

>> Android 14 / MIUI 15 alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri!

. . . .