Apple Watch Explorer Edition: Tüm Zamanların En Farklısı Olabilir

Apple, şu an farklı bir Apple Watch akıllı saat üzerinde çalışıyor olabilir. Söylentiler, daha sağlam, Casio G-Shock tarzı bir ürünün yolda olduğu yönünde: Apple Watch Explorer Edition. İşte detaylar.

GSM Arena’da yer verilen yeni bilgilere göre Apple, şu an oldukça sağlam, köşeli hatlarıyla ön plana çıkması muhtemel bir akıllı saat üzerinde çalışıyor: Apple Watch Explorer Edition. Bu Apple Watch ürününün de tıpkı G-Shock serisi benzeri tasarım hatlarına sahip olabileceği konuşuluyor. Haliyle ekstrem sporlarla ilgilenenlerden tutun da zorlu şartlarda çalışan profesyonellerin kullanımlarına kadar pek çok farklı alanda tercih edilebilir bir ürün olması bekleniyor.

Bildiğiniz gibi firma, yıllardır akıllı saat üretiyor ve bu ürünler, genellikle gündelik kullanım, bazı sporlar ve ofis kullanımına uygun yapıda ürünler. “Dayanıklılık” faktörünün çok da ön plana çıkarıldığını söylemek güç. Söylentilere konu olan bu yeni saatin ise, yepyeni bir çağı başlatması muhtemel. Hem tasarım çizgisi tarafında hem de kullanım alanları tarafında.

Apple Watch Explorer Edition: Tüm Zamanların En Farklısı Olabilir

Bu söylentilerde bulunanlar arasında, Apple ürünleriyle ilgili analizler ve tahminlerde bulunan Ming-Chi Kuo da var. Kuo’ya göre Apple, bu yeni saatini 2022 yılında teknoloji severlerin beğenisine sunacak. Kuo, yakın zamanda verdiği diğer bilgilerde, 2023 yılında çıkacak iPhone SE modelinin de daha büyük ekran ve pille gelebileceğini ifade etmişti.
Bu arada, söylentilere konu olan bu tasarımı güçlendirilmiş Apple Watch modeli için şu an Apple Watch Explorer Edition isminin kullanıldığını tekrarlayalım.

Söylentilerin devamına baktığımızda…

Apple, 2022 yılında satışa sunmak için toplamda 3 saat üzerinde çalışıyor. Kullanıcılara daha fazla sağlık verisi ve daha net detaylar sunabilmek için gelişmiş sensörlerin yer alacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Özellikle vücut ısısının doğru ölçülmesi için yeni çalışmaların olduğundan bahsediliyor. Tabii bu saatin de pek çok farklı kayış seçeneği olacaktır. Böylece tarzınıza uygun seçimler yapabileceksiniz.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

> İşte Oppo’nun Katlanabilir Ekranlı Telefonu: Oppo Find N