Apple’dan 9.7 inçlik yeni iPad modeli

Apple’dan 9.7 inçlik yeni iPad modeli

PAYLAŞ

Apple bugün, daha parlak 9.7 inç Retina ekrana ve sınıfının en iyi performansına sahip en çok tercih edilen yeni iPad modelini 1599 TRY’den başlayan en uygun fiyatlarla güncelledi.

Rakipsiz bir taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı için tasarlanan ve inanılmaz bir performansa ve tüm gün dayanan pil ömrüne sahip yeni iPad modeli, dünyanın en popüler tableti ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca müşteri için birincil bilgisayar konumunda. Özel olarak iPad için tasarlanan 1,3 milyondan fazla uygulamayla, müşteriler Swift Playgrounds ile kod yazmayı öğrenmekten büyük ekranda kitap okumaya, Microsoft Office ile üretkenliği artırmaktan Split View gibi multitasking özelliklerini kullanmaya kadar, iPad ile çok daha fazlasını yapabilecek.

iPad, büyüleyici fotoğraflarla videolar için 3.1 milyon piksellik parlak Retina ekrana ve kolay taşınabilirlik ve dayanıklılık için yalnızca 469 gram ağırlığında, sağlam ama ince alüminyum yekpare bir gövdeye sahip. Apple tarafından tasarlanan, 64 bit masaüstü-sınıfı mimariye sahip A9 çip, uygulamalarla oyunlar için hızlı işlemci ve grafik performansı sunarken, müşterilerin iPad’den beklediği tüm gün dayanan pil ömrünü koruyor.

Düşük ışıkta istisnai çekim performansı ve HD video çekme imkanı sunan ön ve arka taraftaki kameralar, sevdiklerinizle FaceTime görüşmeleri yapmayı ve büyük Retina ekranı vizör olarak kullanarak unutulmaz hatıralar yaratmayı eğlenceli ve kolay bir hale getiriyor. Ultra hızlı wireless bağlantı ile hızlı ve kolay bir şekilde bağlanan iPad, dünya çapındaki 4G LTE hücresel bantları desteklemesi sayesinde müşterilerin seyahatleri sırasında bağlantıda kalmasını sağlıyor. Apple SIM ise, 140’ın üzerinde ülke ve bölgede seyahat ederken aygıtınızdan kablosuz veri planlarına bağlanmanızı daha da kolaylaştırıyor.

Touch ID, kullanıcılara iPad’lerinin kilidini açmak, kişisel bilgilerini uygulamalar içinde gizli tutmak ve App Store, iTunes Store ve iBooks Store’dan satın almaları onaylamak için basit ve güvenli bir yol sunuyor. iPad’deki Apple Pay ile, uygulamalardan veya Safari’de bir internet sitesinden fiziksel ürün ve hizmetler için ödeme işlemini yapmak daha önce olmadığı kadar kolay.

iPad’le birlikte gelen iOS 10, Mesajlar’da iletişim kurmak için daha anlamlı ve canlı yollar, Siri’yi favori uygulamalarınızla birlikte kullanmak için yeni yöntemler, yeniden tasarlanmış Harita, Fotoğraflar, Apple Music, News ve evinizi tek bir noktadan basit ve güvenli bir şekilde ayarlamanızı, yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlayan yeni Ev uygulamasını sunuyor. Slide Over, Split View ve Resim içinde Resim gibi çoklu görev özellikleri çok daha fazlasını yapmanızı sağlıyor.

Fiyatlar ve Bulunabilirlik

Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçeneklerine sahip yeni iPad modeli, 32 GB Wi-Fi modeli için 1599 TRY’den ve 32 GB Wi-Fi + Cellular modeli için 2199 TRY’den başlayan fiyatlarla Apple.com.tr ve Apple Store’larda.


CEVAP VER