Artım Bilişim, Zebra’nın Distribütörü Oldu


Bilişim Teknolojileri alanında sunduğu katma değerli servislerle Türkiye’nin lider distribütörü haline gelen Artım Bilişim, Zebra Teknoloji ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

2003 yılında kurulan ve Bilişim Teknolojileri Altyapı Çözümleri distribütörü olarak 2011 yılından bu yana Index Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden Artım Bilişim, Zebra Teknoloji ile imzaladığı distribütörlük anlaşması gereğince Zebra Teknoloji Türkiye yetkili distribütörü olacak. Aynı zamanda Index Grup bünyesindeki tüm BT kanallarına Zebra Teknoloji’nin donanım ürünlerini ve bu ürünlere ait sarf malzemeleri ve yedek parçaları dağıtacak.

zebra_gorsel_1

OT/VT sektöründe dünyada ve Türkiye’de lider konumda olan Zebra Teknoloji, sunduğu çözümler ile iş süreçlerinde kalite ve verimliliği artırmak amacıyla Fortune 500 şirketlerinin yüzde 90’ı tarafından tercih edilmektedir.

zebra_gorsel_2

Artım Bilişim Genel Müdürü Suat Sümer, yeni işbirliğiyle ilgili olarak, “1 milyar dolarlık cirosuyla dünyanın öncü termal yazıcı üreticilerinden biri olan Zebra Teknoloji ile yaptığımız distribütörlük anlaşması, hizmet ağımızdaki tedarik zincirine büyük bir zenginlik ve değer katacak. Yeni iş ortağımız Zebra, Artım Bilişim’in başarısı kanıtlanmış tecrübesi ve pazardaki güçlü konumundan faydalanırken, bizler de Zebra’nın Türkiye’deki faaliyetlerini büyütmek için elimizden geleni yapacağız. Son kullanıcılar için daha iyi seçenekler sunmak ve parça teminini daha ileri seviyeye taşımak için de tüm sorumluluğu üzerimize alıyor ve iş ortaklarımızın müşterilerine en hızlı ve en iyi şekilde ulaşmasını sağlıyoruz” dedi.  

Farklı Bir Zirveye Hazır Olun