ASUS Yenilenen ExpertBook B3 Flip’i (B3402FVA) Tanıttı

Intel Core 7 ve Copilot tuşu, hızlı şarj edilebilen kalem, 4G LTE, WiFi 6E, AI gürültü engelleme ve ASUS Antibacterial Guard özellikli 360° döndürülebilir güçlü dizüstü bilgisayar Expertbook B3 Flip çalışanların ve öğrencilerin en büyük yardımcısı olmaya hazır.

ASUS, hem hibrit çalışma hem de öğrenme için tasarlanmış, her zaman, her yerde maksimum esneklik sağlayan güçlü ve çok yönlü dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarın yenilenmiş bir modeli olan ExpertBook B3 Flip’i (B3402FVA) tanıttı ve şimdi sadece bir düğmeye basarak Copilot’un ek gücü de devreye sokulabiliyor.

ExpertBook B3 Flip, hem işin hem de eğitimin geleceği için üretildi. İş kullanıcıları ve profesyoneller için mükemmel bir iş arkadaşı, eğitimciler ve öğrenciler için ise ideal bir yol arkadaşı olmayı amaçlıyor. Çok yönlü ve sağlam tasarımı ile her yerde ders çalışmak artık hayal değil.

B3 Flip, tam ekran esnekliği için 360° her pozisyona uygun menteşe, yeni bir bakış açısı sunan kamera ve basit, sezgisel giriş için hızlı şarj olan kalem ile donatıldı. ASUS Antibacterial Guard dahil olmak üzere birçok kullanışlı sağlık koruma özelliği ve günlük göz bakımı için TÜV Rheinland sertifikalı bir ekrana sahip.

WiFi 6E teknolojisi, daha hızlı ve daha istikrarlı bağlantılar için ASUS WiFi Master teknolojisi ile daha da geliştirldi. Ayrıca hızlı ve taşınabilir bağlantı için isteğe bağlı hızlı 4G LTE nano-SIM ile destekleniyor. İki yönlü yapay zeka destekli gürültü engelleme teknolojisi ve gürültü azaltıcı kameralar, mükemmel uzaktan öğrenme ve konferans deneyimleri sağlıyor.

ASUS Yenilenen ExpertBook B3 Flip'i (B3402FVA) Tanıttı

İş ve eğitimin geleceği için tasarlandı

Güçlü ExpertBook B3 Flip, canlı grafik performansı ile hızlı ve duyarlı bilgi işlem sağlayan Intel Core 7 işlemci ve Intel UHD Graphics sayesinde tüm iş görevlerini hafifletiyor. Ayrıca yerleşik belleğe ve belleği 40 GB’a kadar yükseltmek için bir SO-DIMM yuvasına sahip. Bu güçlü özellikler, B3 Flip’in çevrimiçi derslerden film akışına kadar modern öğrenme ve eğlence için gerekli olan çoklu görevlere uygun olmasını da sağlıyor.

Dahası, ticari veri korumalı Windows’taki Copilot, kullanıcıları üretkenliği artırma ve daha az zaman ve çabayla daha fazlasını başarma konusunda yardımcı oluyor. Tüm yapay zeka desteğine, özel Copilot tuşu aracılığıyla tek bir tıklamayla erişilebiliyor.

Çok yönlülük

Çok yönlü ExpertBook B3 Flip, çalışma veya öğrenme için rakipsiz esneklik sağlayan 360 ° menteşeye sahip. Not almak ve çalışmak için tablet modunda veya kolay revizyon ve fotoğraf çekmek için çadır modunda kullanılabiliyor. Stand modu, toplantılarda veya sunumlarda herkese mükemmel bir görünüm sağlıyor.

Çizim yaparken, not alırken veya belgeleri işaretlerken, isteğe bağlı ekran kalemi kullanıcıların her ayrıntıyı doğru şekilde almasını sağlıyor. Kullanışlı yerleşik tutucu, kalemi el altında tutuyor, kaybolma riskini azaltıyor ve kalemin 15 saniyelik şarjı 45 dakikalık kullanım için yeterli güç sağlıyor, böylece kullanıcının iş akışı asla kesintiye uğramıyor.

B3 Flip, kullanıcıya dönük standart bir web kamerasının yanı sıra, ekranın hemen altındaki klavye çevresinde bulunan özel bir 13 MP dünyaya dönük yüksek çözünürlüklü kamera içeriyor. Bu özel kamera kullanıcıların çadır modunda ve tablet modunda fotoğraf ve video çekmesine olanak tanıyor. Bu benzersiz çift kamera düzenlemesi, tek kameralı cihazların sınırlamalarının üstesinden gelerek kullanıcıların herhangi bir görev için herhangi bir modda fotoğraf ve video çekmesine olanak tanıyor. Bu da öğrencilerin tamamen yeni yollarla keşfetmelerini ve öğrenmelerini sağlarken, profesyonellerin ve çalışanların çoklu görevleri daha verimli bir şekilde yerine getirmelerine olanak tanıyor.

ExpertBook B3 Flip’te yapay zeka destekli gürültü engelleme

B3 Flip, uzaktan öğrenme ve profesyonel konferansı bir üst seviyeye taşımak için, hem konuşmacının etrafındaki gürültüyü filtrelemek için bir yukarı akış işlevi hem de konuşmanın diğer ucundaki kişiden gelen gürültüyü ortadan kaldırmak için bir aşağı akış işlevi içeren gelişmiş makine öğrenme teknolojisini kullanan iki yönlü yapay zeka gürültü engelleme teknolojisine sahip. Bu teknoloji sesli aramaların ve görüntülü sohbetlerin nerede olursa olsun kristal netliğinde olmasını sağlıyor.

Ayrıca, video konferans ve uzaktan öğrenme deneyimleri, B3 Flip’in web kamerasındaki yenilikçi 3D gürültü azaltma (3DNR) teknolojisi ve fiziksel web kamerası kalkanı ile daha da geliştirildi. Web kamerası kalkanı ile anında gizlilik sunmanın yanı sıra, 3D gürültü azaltma teknolojisi, özellikle düşük ışık koşullarında herhangi bir kamerayı doğal olarak etkileyen rastgele gürültünün %94’e kadar azaltılmasına yardımcı oluyor.

İlgili Haberler:

>> TCL, Yeni 5G RedCap Dongle’ı MWC 2024’te tanıttı!