Bedava Oyun: Portal Revolution! Mod Değil, Adeta Oyun Bu!

Valve’ın ödüllü platform bulmaca oyun serisi Portal’ı biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız, sizi sevindirecek bir haberimiz var. Zira bir grup oyun tutkunu, bu seriyi temel alarak yeni bir mod, adeta başlı başına yeni bir oyun hazırladı diyebiliriz. Üstelik bu, ücretsiz olarak Steam’den indirilip oynanabiliyor! İşte karşınızda bedava oyun, Portal Revolution!

Portal Revolution, Valve’ın Steam platformunda yayınlandı ve ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. İşte size bedava oyun! Ödüllü oyun serisini temel alan ve aslında bir mod olarak tasarlanan oyun, “Başlı başına bir oyun” diyebileceğimiz niteliklere sahip.

Second Face Software topluluğu tarafından hazırlanan bu mod, Portal 2’nin öncesindeki döneme yeni bir bakış açısı getiriyor. Tabii dahası da var!

Bedava Oyun: Portal Revolution! Mod Değil, Adeta Oyun Bu!

Bedava oyun! Portal Revolution ile neler sunuluyor?

Bu yeni oyunda, 40’tan fazla yeni bulmaca bulunuyor. Rekabeti ve zorluk seviyesinin yükselmesini sevenler için güzel bir detay bu. Oyun, zorluk seviyesini Portal 2’nin bittiği yerden alıyor. Yani özellikle ilk oyun kadar kolay bulmacalar beklememelisiniz. Yine de, yeni harita tasarımları ve yeni araç gereçler sayesinde zorluk seviyesinin sizi korkutmaması gerektiğini de göreceksiniz.

Öte yandan oyunda yeni bir lazer küp modeli de var. Yetkililer, sadece mavi Portal silahını kullanarak 15’ten fazla bulmacanın çözülebileceğini de bildiriyor.

Oyun stilinize göre bu yeni macerayı 5-7 saatlik süreçlerde tamamlama şansınız var.
Oyunun tanıtım videosu, ekran görüntüleri ve dahası için resmi sayfaya, yani buraya göz atabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/601360/Portal_Revolution/

Özellikle videoyu izlemenizi öneriyoruz. Zira hem görsel kalitesi hem de esprili yapısı sayesinde çok keyifli vakitler geçirebileceğinizi düşünüyoruz. Merak ettiğimiz ise, bu modun ardından Valve’ın yapımcı ekibe iş teklif edip etmeyeceği… Çünkü yıllardır Valve’dan yeni bir Portal oyunu gelmiyor. Siz ne dersiniz?

Portal: Revolution PC sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 10, Windows 11
İşlemci: Intel i3-8300 ya da benzer AMD CPU modeli
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 ya da benzer AMD GPU modeli
DirectX: Sürüm 11
RAM: 8GB
Boş disk alanı: 12GB

İlgili Haberler

>> Scorpions Bileti İster Misiniz? Yeni İstanbul Konseri Duyuruldu!