BenzinLitre Uygulaması Sayesinde Çevrenizdeki En Uygun Fiyatlı Benzini Almanız Mümkün

BenzinLitre Uygulaması Sayesinde Çevrenizdeki En Uygun Fiyatlı Benzini Almanız Mümkün

PAYLAŞ

İlk ayında 10 binden fazla kullanıcının indirdiği yerli girişim BenzinLitre, kullanıcılarını Türkiye çapındaki 12 binden fazla istasyona en uygun fiyatlar ve sahip olduğu imkanlara göre konum bazlı yönlendiriyor.

BenzinLitre, yayınlandığı ilk ayda 10 binden fazla kullanıcı tarafından indirilerek olumlu geri dönüşler almayı başardı. Türkiye’nin ilk yapay zekâ uygulama şirketi BrainMinds tarafından yayınlanan Benzin Litre mobil uygulaması, kullanıcı bazlı veri paylaşımı ile en uygun akaryakıt fiyatlarını, en yakın istasyonları, sevilen kahve markalarını, en temiz istasyonları, en geniş market seçenekleri ile farklı yıkama türleri, mescit, lastik tamiri gibi bir istasyondan beklenen tüm bilgilerin yer aldığı bir platform.

Türkiye’de bir alışkanlığı değiştirme vizyonuyla yola çıktıklarını belirten BrainMinds Kurucusu Görkem Ünel, “BenzinLitre ile ‘ilk gördüğüm istasyona gireceğim’ yerine ‘en doğru istasyona gireceğim’ algısını oluşturmayı amaçlıyoruz. Tuvaleti temiz, lastik değiştirme imkanı ya da sevilen kahve dükkanı gibi tüketicilerin istasyon tercihlerini belirleyen kriterlerin tamamı Benzin Litre’de yer alıyor” dedi.

Depo başına 50 liraya kadar tasarruf fırsatı

Ülkemizde her geçen gün artan benzin fiyatlarına karşı, sektöre getirdiği rekabet ile önemli bir tasarruf imkânı sunan Benzin Litre, tüketicilerin daha uygun fiyata benzin almasını sağlıyor. Ünel bu durumu şu şekilde özetliyor:

“Vatandaşlar akaryakıt sektöründe fiyat farklılıklarından çok haberdar olmadıklarını bizde yapılan araştırmalarda ortaya çıkıyor. Bu uygulama sayesinde, yerel oyuncuların dahil olduğu 192 dağıtıcı markanın fiyatları tüm kullanıcılar tarafından görülebiliyor. Büyük markalar tavan fiyatı sabit tutarken, yerel oyuncularda çok rekabetçi fiyatları görmek mümkün. Kullanıcılar Benzin Litre sayesinde depo başına 50 lira tasarruf edebiliyorlar. İster sadık isterse fiyat hassasiyetli tüketici olsun, arzu edilen istasyon markasını doğru olarak buldurabilen ilk ve tek uygulama Benzin Litre.”

Her koşulda 7/24 en yakın benzin istasyonunun bulunmasına yardımcı olan uygulamayı indirmek ve hakkında daha fazla bilgi için www.benzin litre.com adresini kullanabilirsiniz.İlk ayında 10 binden fazla kullanıcının indirdiği yerli girişim BenzinLitre, kullanıcılarını Türkiye çapındaki 12 binden fazla istasyona en uygun fiyatlar ve sahip olduğu imkanlara göre konum bazlı yönlendiriyor.


CEVAP VER