Bulutta Santral Hizmeti: Cloud PBX

Bulutta Santral Hizmeti: Cloud PBX

PAYLAŞ

Günümüzde kurumlar iş üretkenliğini uçtan uca yayabilmek için çabalıyor, Cloud PBX işletmelere kolay ve hızlı kurulum özellikleriyle yardımcı olacak bir çözüm sunuyor.

Kurumsal güvenli e-postalar bizim olmazsa olmaz iş üretkenliği aracımız fakat çalışanların birbirileriyle her an her yerden anlık hızlı iletişimde bulunması görüntülü görüşme gerçekleştirmesi bu akışı tamamlayan önemli unsurlardan. Microsoft sunduğu çözümler ile iş üretkenliği vizonunu müşterilerine uçtan uca aktarmak için çalışıyor. Lync’in SfB olarak bilinen yeni sürümle kullanıcıların beğenisine sunulan Skype & SfB federasyonu ile çok daha güçlü birleşik iletişime liderlik ediliyor. Microsoft’un bu noktada diğer servis sağlayıcılarından ayrıştığı söylenebilir.

Bunun bir üst aşaması ise kurumsal santral hizmeti sunmak. Microsoft bunu Lync yani yeni adıyla SfB ile sunuyordu. Hali hazırda birçok kurumsal müşteri SfB’i santral olarak kullanıyor. 1 Aralık itibariyle santrali çok daha kolay yönetilen bir versiyonda bulutun da gücünü kullanarak bu hizmet bulut üzerinde santral olarak kullanıma sunuldu. Artık E-posta ve kişiler ya da herhangi bir dokumanı bulutta yöneten sistem yöneticileri tek bir panelden PBX’lerini de yönetebiliyor. Böylece kurumlar ayrı ayrı PBX sistemlerini ayakta tutmanın yönetim ve zaman maliyetinden tasarruf etmiş oluyorlar. Bultta santral hizmeri hakkında detaylı bilgileri Microsoft Office Ürün Pazarlama yöneticisi Berfin Ötümlü’den dinliyoruz.

bultta santral hizmeti cloud pbx


CEVAP VER