Cardano fiyat tahmini iştahları kabartıyor: Bakın hangi seviyelere gelecek

Cardano fiyat tahmini

Cardano fiyat tahmini büyük heyecan yarattı. Kripto para analistleri tarafından yapılan tahminlere bakarsak önümüzdeki günler oldukça heyecanlı geçecek. İşte konuyla alakalı merak edilen detaylar.

.

Kripto para dünyası bu aralar her zamankinden çok daha hareketli. Bitcoin yaklaşık olarak 30 bin dolar seviyelerine düştükten sonra hızlı bir çıkış yaptı. 51 bin dolar seviyelerine ulaşan Bitcoin aynı zamanda altcoinler için de işaret fişeği yakmış oldu. Haziran ve Temmuz aylarında belirlenen en düşük seviye ile kıyaslarsak neredeyse yüzde 200 düzeyinde artış olduğunu söyleyebiliriz.

Kripto para devinin hareketleri aynı şekilde diğerlerinin de yükselmesine veya düşmesine neden oluyor. Nisan 2020 ile Temmuz 2020 arası değerlendirildiğinde Cardano yüzde 900 civarında bir toparlanma gösterdi. Şu sıralar bu önemli kripto para biriminin fiyatı 2,4 dolar seviyelerine kadar çıktı. Şimdi ise analistler yeniden bir sıçrama bekliyor.

Cardano fiyat tahmini çıtayı yukarı çıkarttı

Dünyanın en büyük kripto para birimlerinden bir tanesi olan ADA, 3 dolarlık direnç seviyesini yoklamaya çalışacak. Hemen ardından 11 dolar hedefine doğru hızlı bir şekilde yol alacak gibi görünüyor. Elbette bunlar tamamen analistlerinin görüşleri. Peki analistler neden böyle bir tahminde bulunuyor.

Cardano fiyat tahmini

Bunun nedeni oldukça basit. Yaklaşık olarak 3 dolarlık direnç seviyesini zorlayan Cardano (ADA) önemli bir güncelleme alacak. 12 Eylül’de gerçekleşecek olan akıllı sözleşme Alonzo sayesinde bu kripto para birimi iyi bir yükseliş gösterebilir. Eylül sonuna kadar ilk olarak 5 dolar hedefi gerçekleştirilmek isteniyor.

ADA için yön hep yukarı doğru olacak mı

Analistler bu kripto para biriminin 2021 yılı sonuna kadar 11 dolar olacağını tahmin ediyor. Ancak bunlar tamamen tahminden ibaret. Herhangi bir kripto para güncelleme yapmaya devam ettiği sürece yükselir. Ancak güncelleme konusunda geri planda kalmaya devam ederse düşüş yaşayabilir.

Peki sizin bu kripto para birimi ile ilgili tahminleriniz neler? Yorumlar bölümünden tüm düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Yeni Kripto Para Cüzdanı Geliyor: İsviçre ve İspanya İşin İçine Girdi

>> Kripto para piyasaları balon mu: JPMorgan açıklama yaptı


1 YORUM

  1. I want to blog about issues I don’t want associating with my ‘work’ self. How do I choose a blog host that has a good anonymity record, in other words, I don’t want it to be easy for people to match up my IP address or access my personal details.. Also, having set the blog up, how do you encourage high volume visitors?. I’ve only used LJ before and I want to try something a bit different, but anonymity is the biggest issue for me. Would welcome suggestions of good free blog hosts..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here