Citrix’ten EMEA Bölgesi ’ne Yeni Başkan Yardımcısı


Citrix, Pilkku Aasma’nın EMEA Bölgesi (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Çözüm Ortağı Satışları Başkan Yardımcısı pozisyonuna atandığını duyurdu.

Aasma, şirketin EMEA Bölgesi çözüm ortakları ekosistemine bağlılığını ve çözüm ortaklarının uzun vadedeki başarısını ve kârlılığını güçlendirmekten sorumlu olacak ve uzaktan çalışma ile çekici bir çalışan deneyiminin desteklenmesi amacıyla çözüm ortaklarının dijital çalışma alanı becerilerinin ve yeteneklerinin artırılmasına öncelik verecek.Citrix Pilkku Aasma EMEA Bölgesi

Pilkku, Citrix’in dünya çapındaki kanal organizasyonu için Üst Düzey Operasyon Yöneticiliğine getirilen Daren Finney’in yerini alıyor. Her iki rol de Dünya Çapında Kanal Satışları ve Ekosistem Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Bronwyn Hastings’e bağlı.

Citrix EMEA Bölgesi Pilkku’ya Emanet

Pilkku, Microsoft’ta pek çok farklı pazarda ve liderlik pozisyonunda geçirdiği yirmi yılın ardından Citrix’e katıldı. Son olarak Almanya’da Küçük, Orta ve Kurumsal Segment satış ve pazarlama birimini yönetiyordu. Bundan önce, Microsoft’un Almanya’daki 40.000 iş ortağından doğrudan sorumluydu ve Batı Avrupa ile Orta ve Doğu Avrupa’da çeşitli satış ve operasyon liderliği pozisyonlarında görev yaptı.

400.000’in üzerinde kuruluş Citrix’e güveniyor

Sektörde öncü olarak otuz yıldan sonra, birkaç ders aldık. Çalışan üretkenliği ile yenilikçi düşünce arasındaki boşluğu doldurmak için gerçekten gerekenler gibi. Ve yeni nesil teknolojilerin insanların gürültüye son verip en önemli işe odaklanmalarına nasıl yardımcı olabileceği gibi. Bu nedenle kendimizi, bireylerin iş günlerinin kontrolünü ele geçirmesine olanak tanıyan ve kuruluşları başarılarını artırmaya teşvik eden akıllı, birleşik çalışma alanları sunmaya adadık.

Çalışan deneyiminin işbirliği ve iletişimden çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Çalışan deneyimi, bireyleri kişisel ve amaçlı işlerine teşvik etmeyi ve onlara ihtiyaç duydukları alanı vermeyi kapsar.

Çalışanlarınızın işlerini en iyi şekilde yapmak için ihtiyaç duydukları kaynaklara her zaman hızlı ve kolay erişebilmelerine yardımcı olmak için yanınızdayız; iş onları nereye götürürse götürsün veya çevrelerindeki dünyada neler olursa olsun.

Citrix olarak, örgütsel gücün bireylerin başarısından kaynaklandığına inanıyoruz. İnsanlara sevdikleri şeyi yapma ve olmak istedikleri kişi olma özgürlüğünü vermeye. Hangi boyutta, biçimde veya formda olursa olsun.

İlgili haberler

>> Citrix, Zero Trust Yeteneklerini Geliştirmeye ve Genişletmeye Devam Ediyor


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here