Citrix’ten Google Cloud Marketplace ‘de yeni adım

Citrix’ten Google Cloud Marketplace ‘de yeni adım

PAYLAŞ
Citrix, Google Cloud Marketplace

Citrix, Citrix SD-WAN ve Citrix ADC’yi GCP Marketplace’de kullanıma açarak, modern ağlar genelinde  deneyim odaklı uygulama performansı ve hizmet sağlama olanaklarını sunuyor.

Citrix Systems, Citrix SD-WAN ve Citrix ADC’yi Google Cloud Platformu (GCP) üzerinde kullanıma açtığını duyurdu. Bu adım, şirketlerin ağlarını buluta doğru genişletmelerini, kullanıcıların ihtiyaç duydukları ve kullanmayı tercih ettikleri araçlara erişmelerini sağlayan çevik ve örneklenebilir bir şekilde uygulamaları sunmayı ve her cihazda, her yerde ve her zaman en iyi performansı göstermelerini sağlayacak.

Buluta Giden Yolculuğu Hızlandırmak

Verimlilik, çeviklik, ölçeklenebilirlik ya da maliyet ile motive olup olmadığına bakılmaksızın, şirketler giderek daha fazla uygulamayı buluta taşıyor. Ancak kullanıcılar, uygulamaların nerede barındırıldığından bağımsız olarak tutarlı ve güvenilir bir deneyim bekliyor. Bu deneyimi sağlamaya yardımcı olmak adına Citrix, önümüzdeki aydan itibaren GCP Marketplace üzerinde SD-WAN aracının sanal bir eşgörünümünü sunacak.

Citrix SD-WAN sanal aracı sayesinde, şirketler şubeleri GCP’ye kolayca ve güvenle bağlayabilecek ve:

  • ICA protokolünü kullanan HDX ile entegrasyon sayesinde GCP’deki Citrix Sanal Uygulamalar ve Masaüstüne yönelik ideal bir uygulama deneyimi sunabilecek.
  • Kapsamlı paket denetleme, Hizmet Kalitesi (QoS) ve bağlantı birleştirme özellikli G Suite de dahil olmak üzere GCP üzerinde çalışan uygulamalara olağanüstü performans sağlayabilecek.
  • Google Cloud VPC’lere (Sanal Özel Bulut) yüksek kullanılabilirliğe sahip bağlantıları hızla kurabilecek ve ağın tamamını Citrix düzenleme hizmeti üzerinden yönetilebilecek.

Modern, Tecrübe Odaklı Bir Yaklaşım

Uygulama sağlama hizmeti bugün tamamen farklı bir konumda. Birçok şirket, uygulamalarını mikro hizmetler ve Kubernetes ile modernize etme ve hibrit bulut üzerinde daha verimli bir şekilde devreye alma yoluna gidiyor. Citrix ADC’nin GCP, Kubernetes, Istio mimarilerini içeren hizmet ağı ve açık kaynaklı CNCF araçlarıyla daha fazla entegrasyonu sayesinde hedeflerine ulaşabilirler.

Sanallaştırılmış, kapsayıcılı biçim katsayısı ve GCP Marketplace’de mevcut ağ geçidi çözümlerini içeren sanal Citrix ADC ürün seti ile şirketler:

  • Daha iyi bir uygulama deneyimi sunmak üzere kapsamlı ve yazılım merkezli özellik kümesinden faydalanacaklar.
  • Şirket içi ve bulut devreye alımları için operasyonel tutarlılığı teşvik edecekler.
  • Kullanımı optimize etmek ve tasarruf sağlamak için kapasite lisanslamasını birleştirecekler.
  • Tek oturum açma yoluyla erişim yönetimini basitleştirecekler.
  • Genel bulutu ve şirket ortamlarını tek bir ekrandan yönetecekler.

China Mobile ilk 5G konuşma testini Pekin’de gerçekleştirdi


CEVAP VER