Crossover işe alım turnuvası 2 Aralık’ta İstanbul’da

Crossover işe alım turnuvası 2 Aralık’ta İstanbul’da

PAYLAŞ

Crossover Türkiye 2 Aralık’ta İstanbul’da işe alım turnuvası düzenliyor. Baş Android Mimarı, Yazılım ve Java Mühendisi gibi birçok pozisyon için ABD’li teknoloji şirketlerine işe alım yapacak olan Crossover, bugüne kadar Türkiye’den 100’e yakın profesyoneli işe yerleştirdi.

Geliştirdiği yüzde yüz uzaktan çalışma modeli ile dünya çapındaki kalifiye iş gücünü doğru şirketlerle buluşturan Crossover, 2 Aralık Cumartesi günü İstanbul’da IT profesyonellerine özel bir iş turnuvası düzenleyecek.

Toplam 5 saat sürecek işe alım turnuvası için özel bir konsept öngörülüyor. Buna göre adaylar, 3.5 saatlik test, soru cevap, aralar ve görüşmeler esnasında teknik becerilerini oyunlaştırılmış bir sistemde ortaya koyacaklar. Daha önce İstanbul, Moskova, Madrid, Kahire, Krakov gibi birçok şehirde test edilen bu özel teknikle işe alım yapan Crossover, son bir yıl içinde Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirdiği turnuvalarla 100’e yakın Türkiyeli profesyoneli ABD’li teknoloji şirketlerine yerleştirdi.

Crossover Türkiye Genel Müdürü Sinan Ata, İstanbul’u bölgede bir merkez olarak konumlamak için çalışmalarını sürdürdüklerine dikkat çekerek, şunları söyledi: “İstanbul bizim için çok önemli bir merkez, ülkemizde ciddi bir yetenek havuzu var. Crossover olarak dünya üzerindeki IT profesyonelleri arasında en iyi yüzde 1’lik dilimi aramaya ve onları uygun pozisyonlara buluşturmaya devam ediyoruz. Turnuvalarımızda, teknik becerilerin yanı sıra ekibini yaratma, motive etme ve katkıda bulunma becerilerini ustalıkta göstermesi beklenen birinci sınıf profesyonelleri arıyoruz.”

Crossover’ın aradığı pozisyonlar ve bir yıllık ücretler ise şöyle:

Yazılım mühendisliği yöneticisi ( Software Engineering Manager (Java, .NET, Ruby on Rails, PHP))- 100 bin Dolar
Baş iOS Mimarı (iOS Chief Architect) – 100 bin Dolar
Baş Android Mimarı (Android Chief Architect) – 100 bin Dolar
Baş Bulut Mimarı (Cloud Chief Architect) – 100 bin Dolar
Python Mimarı ( Python Architect) – 60 bin Dolar
Java Mühendisi ( Java Engineer) – 30 bin Dolar
.NET Mühendisi (.NET Engineer) – 30 bin Dolar
QA Mühendisi (QA Engineer) – 30 bin Dolar
İlgili adayların etkinliğe katılım için aşağıdaki link üzerinde kaydolması gerekiyor. Etkinlik yer bilgisi kalifiye adaylarla kayıt bilgileri alındıktan sonraki süreçte paylaşılacak.

https://www.eventbrite.com/e/crossover-hiring-day-istanbul-december-2-2017-tickets-39793735133?aff=PROps


CEVAP VER