DE-CIX Nijerya Internet Değişim Noktası ile Mutabakat Anlaşması imzaladı

Mutabakat Anlaşması

DE-CIX Nijerya Internet Değişim Noktası ile Mutabakat Anlaşması imzaladı. Anlaşmanın detayları haberimizde.

Dünyanın lider Internet Değişim Operatörü DE-CIX  ve Afrika’nın Batı Kıyısı’ndaki en büyük Internet Değişim Noktası IXPN (Nijerya Internet Değişim noktası), işbirliklerini başlatmak üzere bir Mutabakat Anlaşması imzaladı.

Citrix bozulan çalışan deneyimini düzeltmenin yollarını açıkladı

İlk adım olarak DE-CIX, eşleştirmenin faydaları ve diğer. bağlantı hizmetleri konusunda yerel Afrika ağlarının, Internet Servis Sağlayıcılarının ve İçerik Hizmet Sağlayıcılarının eğitimlerine liderlik edecek.

DE-CIX bu noktada, kendi bünyesinde bulunan ve eşleştirme konusunda pratikte uygulanabilecek değerli bilgiler sağlayan DE-CIX Academy ve bu platformun uzmanlarından faydalanacak. Akademi, bilgi dokümanlarından. oluşan. genişçe bir kütüphanenin yanı sıra, katılımcıların canlı olarak katılabilecekleri ya da sonrasında kayıt olarak izleyebilecekleri webinar’lara ev sahipliği yapıyor.

Ericsson dijital karbon ayak izi rehberi ile karşımızda

Konular ise daha çok, BGP (Sınır Geçit Protokolü), eşleştirme, karadelik, geniş yelpazede.bulut hizmet sağlayıcısına bağlanmak için teknik rehberler ve global telekomünikasyon dünyasına ilişkin Pazar çalışmalarını kapsıyor.

Mutabakat Anlaşması

DE-CIX bugün, 100’den fazla ülkeden 1900’un üzerinde bağlı ağ ile Avrupa, Hindistan, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Kuzey Amerika’da 20’den fazla Internet Değişim Noktası’nı yönetiyor. DE-CIX Frankfurt, en yoğun zamanlarda saniyede 8 Terabit’i aşkın veri akışı ile dünyanın en yüksek trafiğine sahip Internet Değişim Noktası.