DE-CIX yeni şirket yapılanması ile geleceğe zemin hazırlıyor

DE-CIX yeni şirket yapılanması ile geleceğe zemin hazırlıyor

PAYLAŞ
DE-CIX

İnternet Değişim Operatörü DE-CIX, büyümesinin bir ileri aşaması için gerekli olan yasal zemini oluşturdu. Hemen geçerli olmakla birlikte DE-CIX’in global ve lokal tüm faaliyetleri ve şirketleri DE-CIX Group AG çatısı altında birleşecek.

Harald A. Summa ve Ivo Ivanov, Yönetim Kurulu olarak şirketin global büyüme çalışmalarına yön verecek. Denetim Kurulu ise tecrübeli üç yöneticiden oluşuyor. QSC’nin eski Operasyon & Teknoloji Başkanı ve PIRONET NDH AG’nin kurucusu ve uzun süredir CEO’su olan Felix Höger, bundan böyle DE-CIX Group AG’nin Denetim Kurulu Başkanı olacak. Eco (Association of the Internet Industry)’nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Klaus Landefeld ile Alman ICT & Medya Kurumu’nun (GIMI) Yönetim Kurulu Başkanı ve SQS Yazılım Kalite Sistemleri AG’nin uzun zamandır CEO’su olan Rudolf van Megen Denetim Kurulu’nun diğer üyelerini oluşturuyor.

DE- CIX Group AG’nin CEO’su Harald A. Summa, konu ile ilgili olarak şunları söyledi; “Yeni şirket yapılanması ve tüm DE -CIX faaliyetlerinin tek bir çatı altında birleşmesi ile büyümemizin bir ileri aşaması için ideal koşulları hazırlıyoruz. Global BT ve Telekom pazarı hızla değişiyor ve DE-CIX Group AG ile bu değişime en iyi şekilde hazırız.”  DE-CIX Group AG’nin Operasyon Başkanı Ivo Ivonov ise; “İnternet Değişim dünyasında faaliyet gösteren bir dünya lideri olarak, müşterilerimizin bize ihtiyaç duyduğu yerde olmak üzere global pazarda hızlı ve esnek bir hareket gücümüzün olması bizim için çok önemli. Dahası, DirectCLOUD ürünümüz gibi yeni hizmetlerimizi sunarak, DE-CIX ile müşterilerimize maksimum katma değer sunmak bizim başlıca hedefimiz” dedi.

DE- CIX Group AG Denetim Kurulu Başkanı Felix Höger’in konuyla ilgili açıklaması şöyle; “DE- CIX Group AG Denetim Kurulu Başkanı olarak; DE -CIX’i geleceğe dair stratejik oryantasyonu ve büyüme hedefleri konusunda desteklemek için sabırsızlanıyorum. Yeni organizasyon ve gayet tutkulu ve tecrübeli yönetim ekibi ile gelecek zorluklara ve işimizi dünya çapına yaymaya en ideal şekilde hazırlıklıyız”.

Dassault Systèmes SOLIDWORKS 2019 ‘u pazara sundu


CEVAP VER