BT Sektörünün Önde Gelen Etkinliklerinden Dell Technologies World Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

Google News Abone Ol

Dell Technologies World 2018 etkinliği Dell Technologies Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Dell yaptığı açılış konuşması ile başladı. 14 binden fazla katılımcının yerinde takip ettiği etkinlik 3 gün sürecek.

Amerika’nın Las Vegas şehrinde gerçekleştirilen Dell Technologies World 2018 etkinliğini 14 binden fazla katılımcı yerinde takip ediyor. Tüm dünyaya canlı yayınlayan etkinliği şimdiye kadar internet üzerinden 35 bin kişinin takip ettiğini söyleyebiliriz. Açılış konuşması geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Michael Dell tarafından yapıldı. Bu yıl ki tek fark ise etkinliğin adının değişmiş olması. Geçtiğimiz yıllarda EMC World ardından Dell ‘in EMC’yi satın almasıyla birlikte Dell EMC World olarak adı değiştirilen etkinliği bu yıl yine adında değişiklik yapıldı. Bundan böyle yeni etkinliğin adı Dell Technologies World. Michael Dell’de buna değindi ve tüm katılımcılara ilk Dell Technologies World etkinliğe hoş geldiniz diyerek sözlerine başladı.

BT sektörünün önde gelen etkinliklerinden biri olan Dell Technologies World takipçilerinin büyük çoğunluğu firmanın partner ve müşterilerinden oluşuyor. Neredeyse kurumsal teknoloji alanında her alanda faaliyet gösteren Dell Technologies bu konudaki az sayıdaki firmadan bir tanesi. Michael Dell ilk Dell Technologies World hakkında şunları söyledi: Bu etkinlik sayesinde teknoloji vizyonumuzu dünyanın her köşesindeki insanlara paylaşma fırsatımız oluyor. İster büyük ister küçük olsun, müşterilerimiz yeniden yapılandırılmış bir süreçle veya yeniden yapılandırılmış bir sektörle olsun, dünyayı daha iyi bir şekilde değiştirmek için teknolojiyi kullanıyoruz. En büyük zorluklarımızı çözen teknoloji hakkında sık sık konuşuyoruz ve daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ilerliyoruz. ”

Michael Dell yaptığı sunumda teknoloji dönüşüm sürecini dört parçada açıkladı. Bunlar Dijital, BT, İşgücü ve Güvenlik dönüşümü. İşletmlerin gerçek dönüşüm için bu dört sürecide tamamlamaları gerekliliğine dikkati çeken Dell “bu sayede işletmeler otomasyon, yenilik ve üretkenliği artırarak başarıya daha kolay ulaşabilecek” dedi.

Michael Dell sözlerine şöyle devam etti: “Müşteriler, giderek artan sayılarda Dell Teknolojilerini temel altyapı şirketi olarak kullanmaya devam ediyor. Dell Technologies, hafta boyunca önemli iş alanlarını sergileyecek ve önemli iş önceliklerine dikkat çekecek ve sektörün en kapsamlı ve yenilikçi portföyünü sunarak müşterilerin istedikleri duruma daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olacak.”Dell Technologies World 2018 etkinliği Dell Technologies Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Michael Dell yaptığı açılış konuşması ile başladı. 14 binden fazla katılımcının yerinde takip ettiği etkinlik 3 gün sürecek.


CEVAP VER