DJI Osmo Action 4 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Yakında Geliyor!

DJI Osmo Action 4 Tanıtım Tarihi

DJI Osmo Action 4 tanıtım tarihi belli oldu. İşte yakında Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeni aksiyon kamerası hakkında tüm detaylar.

DJI, Osmo Action 4 adlı sonraki aksiyon kamerasının lansman etkinliğini onayladı. Çıkışı birkaç gün içinde gerçekleşecek olan Osmo Action 4, 1/1,3 inç CMOS sensöre sahip olacak ve yeni bir akıllı saat tarzı kamera uzaktan kumandasıyla uyumlu olacak. Geçtiğimiz hafta DJI, çift 48 MP kamerasıyla 720 gram ağırlığında Air 3 adlı bir drone’u piyasaya sürmüştü. Air 3, Osmo Action 4 ile birlikte piyasaya sürülmeyi bekleniyordu, ancak şirketin Double Up lansman etkinliği, Osmo Action 3’ün halefiyle ilgili herhangi bir açıklama olmadan geçti. Ancak görünüşe göre DJI yeni bir Osmo Action kamera duyurmak için hazır.

DJI Osmo Action 4 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Yakında Geliyor!

DJI Osmo Action 4 tanıtım tarihi belli oldu. Şirketin duyurduğu “Parlama Zamanı” lansman etkinliği, Osmo Action 4 render’ları ile uyumlu tasarıma sahip. Ayrıca, bir kullanıcının paylaştığı görüntülere göre, Osmo Action 4‘e uyumlu yarı akıllı saat tarzı bir kamera uzaktan kumandası da yer alacak. Bu aksesuarın, aksiyon kamerasının kullanımını daha esnek hale getirmesi bekleniyor. DJI’nin bu aksesuarı kameranın Adventure veya Standard Combo paketleri içinde değil, ayrı olarak satacağı ifade ediliyor.

DJI Osmo Action 4

Osmo Action 4’ün teknik özellikleri hakkında yapılan paylaşımlara göre, kamera 1/1,3 inçlik bir CMOS sensöre dayanıyor ve en yüksek 120 FPS çözünürlükle 4K videolar kaydedebiliyor. Osmo Action 4, 429 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Ayrıca, Adventure Combo olarak adlandırılan paket, kameranın kendisi, bir uzatma çubuğu, üç pil ve bir pil kutusunu içeren bir kombinasyonu 529 Euro’ya mal olacak. Kullanıcılar, 2 Ağustos’ta gerçekleşecek olan lansman etkinliği sırasında tam olarak Osmo Action 4‘ün özelliklerini ve fiyatlandırmasını öğrenebilecekler.

DJI Osmo Action 4

Aksiyon kameraları, son yıllarda kullanılabilirlikleri ve kullanım kolaylıkları açısından önemli gelişmeler kaydetmiştir. İlk olarak ekstrem sporcular ve macera severler tarafından popüler hale gelen bu kameralar, artık geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Kompakt boyutları, dayanıklı yapıları ve suya dayanıklılık gibi özellikleri sayesinde, aksiyon kameraları, spor etkinliklerinden, seyahatlere ve günlük yaşamın anılarını kaydetmeye kadar çeşitli alanlarda kullanılabiliyor. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı özellikleri sayesinde akıllı telefonlarla kolayca senkronize edilebilirler ve çekilen görüntüler anında paylaşılabilir. Önümüzdeki günlerde DJI Osmo Action 4 tanıtım tarihi belli oldu. hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Google ve Bing Reklamlarında Artan Sahte Uygulama Tehlikesi