Doğru Yazıcı Rekabet Gücünüzü Arttıracak

Doğru Yazıcı Rekabet Gücünüzü Arttıracak

PAYLAŞ

Yapılan araştırmalara göre işletmelerin teknoloji konusunda yaşadığı en önemli endişeler arasında, üretkenliği artırmanın yeni yollarını bulmak, güvenlik tehditlerine karşı getirilmesi gereken çözümler ve BT maliyetlerinin yönetimi yer alıyor.

Epson’un baskı maliyeti açısından çok uygun yazıcı sı WorkForce M200 modeli sadece 4.47 TL’ye 500 sayfa (1 top kağıt) baskı imkanı ile KOBI’lere özel bir çözüm sunuyor.

Hepimiz, sınırlı bütçe ve BT kaynaklarıyla, kurumlarımızın üretkenliği ve güvenliği üzerinde önemli etki sahibi olan teknoloji kararlarını alırken zorluklar yaşıyoruz. Bu konudaki en büyük destekçilerimiz ise teknoloji firmaları. Seçim kararını verirken iş ihtiyaçlarımıza yönelik becerileri ve karşılayabileceğimiz maliyetleri sunan firmaları tercih etmelisiniz.

İşimizin daha verimli olması için doğru bileşenleri bulmak, en son teknoloji donanım çözümlerinden daha fazlasını gerektiriyor. Karşılaştığımız sorunları çözmek ve işimizi daha etkin ve kolay hale getirebilmek için donanım, yazılım, servis ve uzmanlığın doğru bir şekilde bileşimi gerekli. Ofislerimizin ana bileşenleri olan yazıcılar gelecek iş yaşamımızı etkileyecek kriterlerin başında geliyor. Rekabetin fazlasıyla arttığı teknoloji sektöründe kendinize uygun yazıcı seçmek için zorlanmamanız elde değil. Özellikle seçeceğiniz yazıcıyı bir ofis içerisinde kullanacaksanız daha ince eleyip sık dokumalısınız.

Çok Fonksiyonludan Korkmayın

Ofisler için en önemli olan şey işlevselliktir. Bu sebepten bir cihaz ile birden fazla iş yapılması en doğru şey olacaktır. Eğer çok fonksiyonlu bir yazıcı seçerseniz ofis içerisindeki tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Buna ek olarak faks özellikli bir cihaz tercih etmenizi tavsiye ederiz. Her ne kadar e-posta fax’ın önüne geçse de bazen bu ihtiyaç bir elzem haline geliyor. Bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca ofisinizin büyüklüğü ve buna bağlı olarak çalışan kişi sayısı da yazıcı seçmenizde size yol gösterecek şeyler arasında yer alıyor.WorkForce M200

Bu tarz yazıcılara en iyi örnek Epson’ın WorkForce M200 modeli. Epson’un ilk hepsi bir arada düşük maliyetli ofis baskı çözümü olan ilk mono dahili mürekkep tankı sistemli, Ethernet bağlantılı ve ADF’li yazıcısı olan WorkForce M200, sürekli mürekkep sistemi ile baskı maliyetlerini azaltmak isteyen ofis kullanıcıları için ideal bir çözüm sunuyor. Epson’un hızlı kuruyan orijinal pigmentli mürekkebi, şirket dokümanlarının suya, dağılmaya ve solmaya dirençli olmasını sağlarken Micro Piezo teknolojisi de kaliteli baskılar sunan WorkForce M200’ün hedefe yönelik mürekkep tankı sistemli yazıcıyla tam entegredir, böylece genellikle orijinal olmayan dolumlardan ve başka marka mürekkep tankı sistemlerinden kaynaklanan karmaşıklık veya sorunlar söz konusu olmadan güvenilir baskının keyfini çıkarabilirsiniz. Epson WorkForce M200, küçük iş grupları arasında paylaşım için ağ kurulumuna hazırdır, ancak kompakt boyutları sayesinde kişisel masaüstü bilgisayarlarda da kullanılabilir. Ayrıca dakikada 15 sayfaya kadar artan baskı hızları da ofis verimliliğinin artmasına yardım eder, bu sayede baskılar arasında beklemeniz gerekmez. Ek olarak antetli kağıt, kartvizit ve zarflar gibi çeşitli ek materyaller de basabilirsiniz. Epson iPrint3 ile ofis içindeki akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlardan kablosuz olarak baskı alabilirsiniz.


1 YORUM

CEVAP VER