Epson, 3.600 lümen ve WUXGA çözünürlüğe sahip dijital tabela projektörünü duyurdu. EB-U50

Epson, 3.600 lümen ve WUXGA çözünürlüğe sahip dijital tabela projektörünü duyurdu. EB-U50

PAYLAŞ

Epson yeni ürünü EB-U50 ile sektördeki mevcut alanını genişletiyor. Yeni prjektör toplam sahip olma maliyeti (TCO) açısından uygun değerler sunarken aynı zamanda alan dostu ve göze çarpmayan tasarımı, çevre ile sorunsuz bir şekilde birleştiriyor.
Neredeyse tüm sunum yüzetini aydınlatan EB-U 50 etkileyici sunumlara sahip bir projektör. Mağaza vitrinleri, perakende showroomlar, dijital sanat, ticari tabela, dekor, eğitim veya kurumsal sunumlar için tasarlanan bu yeni Epson projektör cihazı dinamik veya deneysel içerik için ideal çözümler sunmak için tasarlanmış.
EB-U50 esnek montaj imkanı sunan bir projektör cihazı. Ayrıca farklı açılardan çok çeşitli sunumlar yapabilme özelliğine sahip. Cihaz tavan veya zemin pozisyonunda kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. EB-U 50’yi dikey sunum yapmak için kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda yatay olarak 360 derece ve dikey olarak 30 derece döndürebilirsiniz.

Yeni Lazer EB-U50

Epson Avrupa ürün müdürü Leon Mclean yeni ürünleri için yaptığı açıklamada şunları söylüyor: “EB-U 50, lazer işaretleme çözümleri yelpazemize kattığımız harika bir ürün. Temiz, beyaz, kenarsız sunumlarda yüksek performans alacağınız bu cihaz ile gizli kurulum tasarımları yapabilir veya cihazın şık görüntüsünü sergileyebilirsiniz. Ayrıca, EB-U 50’nin çok yönlülüğü ve güvenilirliği, kullanıcıya birçok montaj seçeneği sunuyor. Uzman kurulum olmadan hızlı, kolay kurulum için Epson Projektör İçerik Yöneticisi Yazılımı ile. Birlikte gelen cihaz sunumlar için PC gerektirmeyen (dahili Wi-Fi ile), USB sürücü ile ve uzaktan kumanda kullanılarak kontrol edilebiliyor.
Epson U50

CEVAP VER