Epson’un Akıllı Yazıcıları Perakendede Devrim Yaratıyor

Epson’un Akıllı Yazıcıları Perakendede Devrim Yaratıyor

PAYLAŞ

Epson’un akıllı POS yazıcıları, işlemleri modernize etmeye, alandan tasarruf sağlamaya ve sürücüsüz baskıyla maliyetleri azaltmaya yardım ediyor. TM-Akıllı aygıtlar dört ana avantaj sunuyor.

TM-T70II-DT

Hareketlilik: Tablet bilgisayarların ve diğer mobil cihazların kullanımıyla, daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak ve hizmeti kasanın ötesine taşımak mümkün. 

Esneklik: Sürücüsüz akıllı yazıcılarla doğrudan fiş basılmasına imkan sunuyor. Bu sayede platformdan bağımsız baskı almanızı sağlarken, işletim sistemlerindeki güncelleme sonrası sürücüden dolayı sorun çıkma olasılığını ortadan kaldıyor.

Enerji verimliliği: POS terminali gerektirmediğinden, donanımda azalma ve enerji maliyetlerinde düşüş.

Uygun maliyet: Hepsi bir arada tasarım sayesinde hizmet ve bakım maliyetlerinde azalma.

Epson

Bağımsız araştırmalar, mağazaların yüzde 75’inin, daha fazla müşteri çekmek amacıyla 2017’de bulut tabanlı POS cihazlarını benimseyeceğini gösteriyor. Bunun nedeni, gelişen teknolojinin esnekliği arttırarak mağaza içerisindeki müşteri deneyiminin iyileştirilmesinin ana hedeflerden olması. Satış personeli, sahip olduğu teknolojiyle mağazanın içinde dolaşan müşterilerin satın alma alışkanlıklarını etkileyebilmektedir. Bu kişiler işlemleri gerçekleştirebilir, el cihazlarıyla özelleştirilmiş bilgiler sağlayabilir ve daha fazla müşteri etkileşimi ve çapraz satış fırsatı sağlamak ve kuyrukta bekleme süresini kısaltmak için faturaları uzaktan basabilirler.

Epson, perakende ve konuk ağırlama sektörlerindeki iş yapış şeklini değiştirebilecek beş farklı modelde akıllı yazıcı sunuyor. Seri; Epson TM‑P60II, TM‑H6000IV-DT, TM‑T88V-DT, TM‑T70II-DT ve TM‑T70-i’den oluşuyor.

WİNDOWS SERVER 2003 İLE ARTIK VEDALAŞMA ZAMANI


CEVAP VER