ESİT ELEKTRONİK Tüm Süreçlerini IFS ERP ile Yönetecek


Global Kurumsal Yazılım Çözümleri sunan IFS ile Ağırlık teknolojisinin lideri ESİT Elektronik arasında Nisan ayında yapılan anlaşma ile başlayan IFS ERP projesi son hız ile devam ediyor. Proje sonunda ESİT Elektronik, ileri teknoloji ürünü dinamik ve otomatik tartım ürünlerini IFS ERP ile üretecek.

.

IFS ERP’nin en güncel versiyonu olan IFS Applications 8’in kurulum çalışmalarına başlayan IFS proje ekipleri özellikle konfigüratif üretim konusunda oluşturdukları çözümler ile ESİT Elektronik’e büyük artı sağlamayı hedefliyorlar.

IFS’in pek çok farklı üretim şekline yönelik süreçleri aynı yapı altında karşılaması, proje endüstrilerine uygun yapısı, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) desteğinin tam olması, Servis Yönetimi uygulamalarının mobil uygulanabilmesi gibi pek çok özellik seçim sürecinde önemli kriter oldu.

İlk tartı indikatörü, ilk yük hücresi, ilk otomatik tartı aletleri, ilk dijital yük hücresi ile Türkiye’de alanında ilklere imza atan ESİT Elektronik, statik, dinamik ve otomatik tartı cihazları, hareketli araç tartı sistemleri, operatörsüz ve kablosuz sistem çözümleri konusunda üretim yapmaktadır.IFS

Türkiye’de kendi sektörünün öncülerinden olan ESİT, mühendislik, Ar-Ge çalışmalarından başlayarak IFS ERP’nin konfigüratif üretim ve proje bazlı üretim yöntemlerini de kullanarak tam izlenebilirlik, proje kontrol ve verimlilik artışı sağlamayı hedefliyor.

Ürün gamında standart ürünlerin yanı sıra müşteriye özel konfigüre edilmiş tartı sistemleri ve tamamen müşteriye spesifik tasarlanarak proje olarak üretilen ürünlerin de bulunduğu ESİT, CRM den Satış sonrası servise kadar tüm süreçlerinde Tek çözüm olarak IFS ERP kullanacak.  IFS ERP’nin mobil uygulamalarının özellikle satış ve satış sonrası servis organizasyonları tarafından kullanılması planlanıyor.

ESİT IFS ERP Projesi’nin kurulumunun başarıyla devam ettiğini belirten IFS ESİT Proje Yöneticisi Tolga Demir, uygulamaya  1 Ocak 2014 de ESİT’in tüm birimlerinde geçileceğini belirtti.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here