Ethereum Yeni Rekorlar Deneyebilir: Analistler Düşüş Geçici Diyor

Ethereum yukarı doğru

Ethereum yeni rekorlar deneme ihtimaline sahip. Birçok kripto para analisti için bu dijital varlık büyük bir öneme sahip. Hadi gelin bu kripto para birimi ve diğer gelişmeler ile ilgili merak edilen ayrıntılara birlikte bakalım.

Bitcoin hiç şüphesiz kripto para dünyasının en güçlüsü. Fakat onu çok yakından takip eden kripto para birimleri var. Ethereum bunlar içerisinde en fazla öne çıkanı diyebiliriz. Bitcoin sert bir düşüş ile 42 bin dolar seviyesine doğru geriledi. Ethereum ise bu düşüşten nasibini aldı.

3900 dolar düzeyine kadar gerileyen bu kripto para devi tutunmakta zorlanıyor. Ancak bazı analistler ısrarla onun yeni bir rekor kıracağını düşünüyor. Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal tarafından yapılan açıklamalarda kripto para devinin çok hızlı bir şekilde yükseleceği ifade edildi. Hatta yeni rekor beklentileri var.

Ethereum yeni rekorlar ile gelebilir

Altcoin lideri olarak bilinen Ethereum analistler tarafından yeni rekorlarının sahibi olarak görülüyor. Geçtiğimiz günlerde ATH yakalamayı başaran bu dijital varlık Aralık ayı sonlarında 15 bin dolar düzeyine kadar çıkabildi. En azından analistler bu yönde bir fikre sahip.

Ethereum yeni rekorlar

Dijital varlıklar içerisinde önemli bir yere sahip olan Ethereum ilk etapta 5 bin barajını aşmak zorunda. Hemen ardından 7 bin dolarda büyük bir direnç ile karşılaşacaktır. Fakat yolunun 10 bin dolar düzeyine kadar ulaşıp ulaşmama ihtimali kafaları karıştırıyor. Bazı boğalar onun 15 bin doları bile göreceğini düşünüyor.

SOL benzer ataklar yapabilir

Kripto para analistleri tarafından en fazla desteklenen bir diğer dijital varlık ise SOL coin oldu. Ethereum ile benzer olması onu ön plana çıkarıyor. Birçok kişi bu dijital varlık için 2 bin dolar seviyelerini konuşuyor.

Ortaya ne tür fikirler atılırsa atılsın Bitcoin burada büyük bir öneme sahip. Eğer Bitcoin genel bir düşüş yaşarsa diğer kripto para birimlerinin yükselme ihtimali düşük. Peki siz analistler tarafından yapılan bu yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Madencileri Baskıya Uğramaya Devam Ediyor: Çin Rahat Durmuyor

>> Kripto Paralarda Çok Kazandıranlar Bakın Hangileri Oldu (1 – 6 Aralık)