Etkin Maliyet Ölçeklendirme İçin Dell Network Z9500

Dell, müşterilerin daha hızlı sonuçlarla verimliliği en üst düzeye çıkarmasına ve dağınık bulut bazlı ortamdaki faaliyetlerini modernleştirmesine yardımcı olacak, yeni ağ çözümlerini tanıttı.

Yeni ürünler arasında; raf başına en yüksek yoğunluğa sahip ve -bugün piyasada tek olan- veri büyüklüğüne göre ücretlendirilen 10/40 GbE veri merkezi omurgası anahtarına sahip, enerji tasarruflu Dell Ağ Z9500 de bulunuyor.

 Dell’in; “Yeni Aktif Yapı Kontrol Birimi”, “Endüstri Birliği” ve “Red Hat” gibi endüstri ortakları ile iş birliği yoluyla, sektördeki “Ağ İşlevlerini Sanallaştırma (NFV)” çözümlerini hızlandırma yaklaşımı, müşterilerin veri merkezi altyapılarını dönüştürmesinde ve modernleştirmesinde önemli rol oynuyor.

networking-z9500-fabric-switch

Dell, trafik düzenlerini, bulut bazlı servis teklifleri de dâhil günümüzün doğal iş yükü ihtiyaçlarını değiştirerek, müşterilerinin sanallaştırma ile gelen yeni taleplerini karşılamak üzere, veri merkezi ağ yapılarını yükseltmesine yardımcı oluyor. Dell, standart teknolojilerle eski sistemleri geliştirmeye yardımcı olan ve farklı sağlayıcıları destekleyen mimariler ile yazılım tanımlı ağlara, bulut bazlı hizmetlere ve NFV’ye kolay geçişi sağlayacak şekilde, gelecekteki değişikliklerden de etkilenmeyecek bir altyapı sunuyor.

Dell Network Z9500 yapı anahtarı, L2/L3 yönlendirme ve anahtarlama protokolleri seti ile yüksek yoğunluklu sabit biçim faktörlü veri merkezi anahtarı işlevine sahip. Dell Network Z9500 anahtarı, yüksek performanslı kurumsal veri merkezleri, bulut bilişim ve kurumsal LAN omurgaları için, merkezi veya dağınık omurga mimarileri ile 10/40 GbE veri toplama gerekliliklerini ele almak üzere tasarlandı. Dell Ağ Z9500, Web 2.0, yüksek performanslı hesaplama ve sanallaştırma gibi iş yükleri için de ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Datalogic Yeni Ofisiyle Türkiye’de!