Exxen Dizi Fragmanları Yayınlanmaya Başlandı (Video)

Exxen yılbaşı programı

Exxen dizi fragmanları yavaş yavaş yayınlanıyor. Birçok kişi Acun Ilıcalı tarafından kurulan bu platformunun dizilerini merak ediyordu. Hadi gelin fragman videolarına ve diğer detaylara birlikte bakalım.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı bir platform kuracağını söylemişti. Bu platformun içerisinde Türkiye’den herkese yer verileceği özellikle belirtilmişti. Şimdi ise platform yayın hayatına yavaş yavaş giriyor. Daha şimdiden bazı dizilerin fragmanları yayınlandı bile. Şeref Bey ve Hükümsüz isimli dizilerin fragmanları şu an yayında.

Türkiye’de medyanın daha çok televizyonun elinde olduğu biliniyor. Bu nedenle alternatif platformlar her zaman için önemli bir arayış konusu haline geldi. Şimdi ise Acun Ilıcalı bu devasa boşluğu doldurmak istiyor.

Exxen dizi fragmanları: Eşref Bey ve Hükümsüz

Haluk Bilginer’in başrol oyuncusu olduğu Şeref Bey dizisi, Kara Komedi tarzında. Bu dizide hayatı adeta kaos gibi yaşayan bir adam anlatılıyor. Genel olarak komedinin son derece ağır bir versiyonunu görmek mümkün.

Exxen dizi fragmanları

Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut ve Serhat Kılıç gibi başarılı isimler bu oyunda yer alıyor. Hükümsüz dizisi ise bir diğer önemli yapım olacak gibi görünüyor. Ayla, Müslüm, Türk İşi Dondurma ve Çiçero gibi filmlerle tanınan yapımcı Mustafa Uslu, hükümsüz dizisinde çok büyük bir probleme yer veriyor.

Exxen dizi fragmanları içerisinde yer alan hükümsüz dizisinde kadına şiddet konu alınıyor. Hatta engellenebilir her ölüm cinayettir gibi bir slogan dahi dizinin içinde kendisine yer bulmayı başarıyor.

Acun Ilıcalı başarılı olabilecek mi?

Bugüne kadar yaptığı yapımlar kendisine hep başarı getiren Acun Ilıcalı, şu anda çok büyük bir risk aldı. Neredeyse 1 milyar TL harcanan bu platform, çok büyük bir emekle kuruldu diyebiliriz. Exxen dizi fragmanları incelendiğinde, aslında iyi yapımların burada yer aldığı söylenebilir.

Herkes yılbaşında aktif olarak kullanılabilecek bu platform için geri sayım başlattı. Peki sizce Acun Ilıcalı bu yeni platform ile başarılı olabilecek mi? Sizin bu tür platformlardan beklentileriniz neler? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Exxen Abonelik Ücreti Belli Oldu: İşte Fiyatı

>> Exxen YouTuber Transferleri Acun Ilıcalı’yı Batırabilir İşte Detaylar