F-Secure SAFE, Windows 10’u Destekleyecek

F-Secure SAFE, Windows 10’u Destekleyecek

PAYLAŞ

F-Secure kısa süre en popüler ürünü olan F-Secure SAFE güvenlik yazılımının Windows 10 cihazlarını destekleyecek şekilde güncellendiğini açıkladı.

Güncelleme ile tüketiciler heyecanla bekledikleri bu yaz piyasaya çıkacak Windows 10 işletim sistemi için en iyi koruma için F-Secure çözümünden faydalanacak. Bu çözüm ayrıca Network Checker adı verilen yeni bir ağ tabakası güvenlik aracını içine alıyor ve Windows PC’lerde F-Secure SAFE kullanan tüketiciler için de hizmete hazır oluyor.   

Microsoft, 29 Temmuz’da Windows 10’u piyasaya sunacağını açıkladı ve PC’lerinde şu an Windows 7 veya Windows 8.1 kullananlar bu versiyona ücretsiz geçiş yapabilecek. 

Yellow-Wallpaper_Windows_10_HD_2880x18001

F-Secure SAFE’in bu versiyonunda PC kullanıcıları ayrıca F-Secure’un en yeni ağ tabakası koruma inovasyonu olan Network Checker’dan da yararlanacak. Network Checker, kullanıcılar internete bağlanırken  ağ ayarlarını doğrulamaya yarıyor ve bu ayarların saldırıya açık şekilde değiştirilmemesini sağlıyor. Özellik sayesinde ileri seviyede koruma tabakası ekleniyor ve tüketiciler evde veya küçük bir kafede Wi-Fi noktasından internete girerken korunmalarını sağlıyor.

f-secure+3

Network Checker aracı arka planda çalışır ve önceden tanımlanmış aralıklarla ağı kontrol eder veya ayarlarda değişiklik görünce tarama yapar. Araç, potansiyel bir güvenlik bir problemi ortaya çıktığında kullanıcıyı uyarır ve nasıl çözümlenebileceğine ilişkin talimatlar sağlar. Network Checker’ı Windows PC’lerinde F-Secure kurulu olan kullanıcılar şu an kullanabilirken, F-Secure’un talep üstüne kullanılan Router Checker aracını web tabanlı ve benzer yeteneklere sahip diğer cihazlar için sunuluyor. 

KASPERSKY INTERNET SECURİTY’E PRESTİJLİ ÖDÜL


CEVAP VER