Galaxy Unpacked İzlemek İçin Ne Yapmalısınız?

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon ailesi Galaxy S23 için geri sayım sürüyor. Güney Koreli şirket, 1 Şubat’ta özel bir etkinlik gerçekleştirecek ve bu etkinliği internet üzerinden de canlı yayınlayacak. Peki ama bu etkinliği, yani Galaxy Unpacked izlemek için ne yapmalısınız? Cevap oldukça basit aslında.

Galaxy Unpacked izlemek için Samsung Türkiye’nin resmi websitesine gitmelisiniz. Burada, anasayfada size etkinlik detayları gösteriliyor.

Etkinlik, 1 Şubat akşamı, saat 21:00 itibarıyla başlayacak ve resmi site üzerinden izlenebilecek. Unutmak istemeyenler için “Takviminize ekleyin” seçeneği de mevcut.

Buraya tıklayarak resmi sayfaya ulaşabilir ve kayıt formu doldurabilirsiniz. Eğer ön sipariş verirseniz, sınırlı sayıda belirlenen ve 1500 Tl fiyat etiketi bulunan ikili kablosuz hızlı şarj cihazına da sahip oluyorsunuz.

Galaxy Unpacked İzlemek İçin Ne Yapmalısınız?

Samsung, Galaxy S23 ailesinde, özellikle de S23 Ultra modelinde, “gece çekimleri” tarafında çok iddialı. Galaxy Unpacked izlemek keyifli olabilir.

“Hikayede kalmasın diyeceğin geceler çok yakında.

Hayatta ‘hikayede kalmasın’ dediğimiz zamanlar olur ve onları paylaşmak istersiniz.

Şimdiye kadarki en gelişmiş Samsung Galaxy ile ‘hikayede kalmasın’ diyeceğiniz anları yakalayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Bir akıllı telefonun neler yapabileceğini yeniden hayal edin.

Artık hiçbir gün hikayede kalmayacak.

Yerinizi bugünden ayırtın.”

Samsung Galaxy S23 Ultra İle Çekilmiş Örnek 4K 60FPS Video

Samsung Galaxy S23 Ultra, ISOCELL HP2 görüntü sensörü teknolojisi ve 200MP çekim detayı gibi özellikleriyle kamera tarafında üst seviye sonuçlar sunmayı vadediyor. Ürün, video çekim tarafında 4K 60FPS ve 8K 30FPS gibi etkileyici değerler sunacak. Hatta aşağıdaki örnek videoda, 4K 60FPS değeriyle elde edilen akıcı detayları gözlemleyebilirsiniz.

Dolunay fotoğrafları dahi çekebiliriz!

Son yıllarda bazı amiral gemisi akıllı telefonlar, Dolunay görselliğini tatmin edici düzeyde yakalayabiliyor. Az da olsa Ay yüzeyiyle ilgili detaylara göz atabiliyoruz. İşte bu akım, S23 Ultra’nın gece çekim performansıyla bir sonraki seviyeye ulaşabilir. Bu yeni ürünü satın alacak kullanıcıların büyük kısmı, bu teaser’dan yola çıkarak Ay ile ilgilenebilir ve sosyal medyada bu tip görselleri daha fazla görmeye başlayabiliriz.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Açıkçası ürün ailesinin Türkiye fiyatlarını merak ediyoruz, ama ekonomik şartları göz önüne aldığımızda, pek de iç açıcı rakamlarla karşılaşacağımızı düşünmüyoruz. Siz ne dersiniz?

İlgili Haberler

>> Hogwarts Legacy Hakkında Merak Edilenler ve Cevapları