General Mobile’dan Çocuklar İçin Akıllı Saat: GM Buddy!

General Mobile, ebeveynlerin çocuklarıyla kesintisiz ve güvenli iletişim kurmasını sağlayan akıllı çocuk saati GM Buddy ürününü kullanıcıların beğenisine sundu. HD kalitede görüntülü görüşme ve anlık konum takibi yapabilmesi ile ebeveynlerin her zaman çocuklarının yanında olmasını sağlayan ürün, suya dayanıklı ve eğlenceli tasarımıyla fark yaratıyor.

. .

GM Buddy’nin “Sınırlandırılmış Alan” özelliği, çocuğunuzu gerçek zamanlı takip edebilmenizi sağlarken, çocuğunuz belirlediğiniz güvenli alana girdiğinde veya çıktığında telefonunuza gönderdiği bildirimle anında haberdar olmanızı sağlıyor.

HD kamera kalitesi ile çocuğunuzla her zaman her yerden görüntülü görüşme yapabilmenin yanında 4G bağlantı teknolojisi ile sesli arama da yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda SOS arama özelliği sayesinde acil durumlarda çocuğunuz size hızla ulaşabiliyor. Bu saat sayesinde çocuğunuz anlık olarak ses kaydı gönderebiliyor ve duygularını emojilerle anlatabiliyor. Hatta paylaştığı fotoğraflar sayesinde her anına tanıklık edebilirsiniz.

Saat üzerinden çocuklar, yakınlarındaki GM Buddy kullanan arkadaşlarını bulup listelerine ekleyebilirler. Ebeveynler GM Buddy mobil uygulaması üzerinden çocuklarının arkadaş listesini yönetebilir ve yalnızca güvendikleri kişilerin çocuklarına ulaşmasına izin verebilirler.

General Mobile'dan Çocuklar İçin Akıllı Saat: GM Buddy
GM Buddy

GM Buddy’deki Sınıf Modu ile çocuğunuzun konsantrasyonunu koruyun

Ders esnasında akıllı saat özelliklerini devre dışı bırakan sınıf modu özelliği sayesinde çocuğunuzun derslerine tam konsantre olmasını sağlayabilirsiniz. Saatin bu özelliğini mobil uygulama üzerinden ayarlayarak belirli saatlerde aktif hale gelmesi için önceden kurabilirsiniz.

Çocuğunuzun güvenliği ve rahatı göz önünde bulundurularak tasarlanan saatin silikon kordonu güvenli, hijyenik ve kolay temizlenebilir olduğu için çocuğunuzun sağlığını koruyor. Aynı zamanda IP67 sertifikasıyla da suya ve toza karşı dayanıklı olan akıllı çocuk saatini hem IOS hem de Android işletim sistemi ile uyumlu mobil uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.

GM Buddy 2.699 TL’lik fiyatıyla www.generalmobile.com sitesinde ön siparişe açılmış durumda.

İlgili Haberler

>> Angry Birds: Bu Kuşlar Servet Değerinde! İşte Belirlenen Devasa Rakam!

. . . . .