Getir ‘den Ramazan ayına özel pide servisi

Akıllı telefon uygulaması Ge tir’le pide kuyruğu tarih oluyor. Getir, Ramazan ayı boyunca iftarda ve sahurda Ramazan pidesini 10 dakikada olduğunuz yere getiriyor.

Getir, Ramazan’da da kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Uygulamanın ana ekranında yer alan ‘Ramazan’ kategorisi ile pidelerin yanı sıra sandviç, içecek ve tatlıdan oluşan özel menüler ve daha bir çok ürün olduğunuz yere geliyor.

Binin üzerinde ürün yelpazesine sahip Ge tir’de kullanıcılar, bulundukları yerden yalnızca uygulamaya girerek iftar ve sahur saatlerinde istedikleri ürünlere kolayca ulaşabiliyor.

Kullanıcıların hızlı ve güvenilir alışveriş beklentilerini karşılayan Ge tir, istenilen ürünü, istenilen noktaya, 7/24, ortalama 10 dakikada ulaştırıyor.

Getir Hakkında

Ge tir, dondurmadan yumurtaya, sudan şarj aletine, bebek bezinden kedi mamasına, deterjandan sandviçe, sütten çikolataya binin üstünde farklı ürünü dakikalar içinde kullanıcıya ulaştırıyor. Dünyada henüz benzeri bulunmayan bir model olan Getir’de ürünler, banka ya da kredi kartı ile kolay bir şekilde sipariş verilerek ortalama 10 dakikada kullanıcının olduğu noktaya geliyor. Ge tir, iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

ge tir’i AppStore’dan http://apple.co/1K5rNra

Google Play’den ise http://bit.ly/1G9i6kp indirebilirsiniz.Akıllı telefon uygulaması Getir’le pide kuyruğu tarih oluyor. Getir, Ramazan ayı boyunca iftarda ve sahurda Ramazan pidesini 10 dakikada olduğunuz yere getiriyor.