Gigaset GO-Box 100 Türkiye’de satışta

Gigaset GO-Box 100 Türkiye’de satışta

PAYLAŞ

Gigaset, Almanya’da mart ayından bu yana piyasada olan GO-Box 100 serisini Türkiye’de  ilk olarak SL450 GO modeli ile satışa sunuyor. Sabit hatlı telefonlara akıllı telefonları ve internet temelli hizmetlerle bağlantılı yeni nitelikler ekleyen seri, şirketlerin ve evlerin yeni gözdesi olacak.

Gigaset, aramaları Voice-over-IP (VoIP) aracılığıyla internet hattı üzerinden gerçekleştiren yeni telefon serisi GO-Box 100’ü Türkiye’de ilk olarak SL450 GO modeli ile satışa başladı. Almanya’da mart ayından bu yana piyasada olan Gigaset GO-Box, sabit hatlı telefonlara akıllı telefonları ve internet temelli hizmetlerle bağlantılı yeni nitelikler ekliyor. Bu özellikleriyle Gigaset GO-Box 100, tüm GO telefonlar için DECT baz istasyonu ve yeni iletişim seçenekleri, özellikle sözleşmeleri IP-tabanlı bağlantılara dönüştürülmüş olan müşteriler için doğru bir tercih olarak öne çıkıyor.

1452782283_SL450A_GO_SYS_FR

Kullanıcılar, iOS ve Android akıllı telefonlar için Gigaset uygulamalarını kullanarak akıllı telefonları aracılığıyla Gigaset GO telefonlarla etkileşim kurabilecekler. Örneğin, telefon rehberini akıllı telefondan DECT telefonlarına aktarabilecekler. Gigaset elements uygulamasına eklenen “bildirim” fonksiyonuyla da evlerinden uzaktayken bile mobil telefonları aracılığı ile onları kimlerin aradığını ve bırakılan mesajları görebilecekler.

Gigaset GO böylece bireysel kullanıcılara önceleri yalnızca kurumsal kullanıcıların alışık olduğu çevrimiçi hizmetler sunacak. Bu da, operatörlerin sağladığı telefon rehberinden numaraların çevrilmesi ya da bir arama geldiğinde arayan kişinin adının tam metin halinde görüntülenebilmesini mümkün kılacak. Hava raporu, haber başlıkları gibi bilgi hizmetleri de el cihazı üzerinde ekran koruyucu aracılığı ile takip edilebilecek.

Dünya çapındaki Gigaset GO kullanıcılarıyla ücretsiz konuşma olanağı

Gigaset GO telefon internet erişimi olduğu anda otomatik olarak Gigaset sunucusu ‘’gigaset.net’’ adresine kaydolarak kullanıcılara dünyanın dört bir yanındaki, Gigaset GO cihazına sahip kişilerle ücretsiz arama yapma olanağı sağlayacak.

Yeni seri, tüm ihtiyaçlara dönük geniş bir seçenek yelpazesiyle satışa sunulacak. GO ailesi ilk olarak SL450 GO ile Türkiye’de satışı başladı. SL450’nin 2,4 inç 65K grafik ekranı, 500 vCard kapasiteli rehberi, aliminyum çerçevesi ve elengant tasarımına GO ailesinin özellikleri ekleniyor., Bu ürünün fiyatı 479TL.

Casio, üretim bandının Japonya’ya taşıdı

CEVAP VER