Gigaset S650H PRO ile kusursuz iletişim

Gigaset S650H PRO ile kusursuz iletişim

PAYLAŞ

KOBİ’ler için özel olarak geliştirilen yeni telsiz telefon, sağlam yapısı, kullanım kolaylığı ve konforu ile iş hayatını kolaylaştıracak birçok işlevi bir araya getiriyor.

Gigaset, iş dünyasından gelen DECT IP telefonlara yönelik artan talebe S650H PRO ile yanıt verdi. Gigaset pro’nun hızla geleneksel ISDN cihazlarının yerini alan DECT IP telefonları ile bir işletme, yazılımından pratik uygulamalara bağlantı gibi her türden ek telefon özelliklerinden faydalanabiliyor. Gigaset S650H PRO; 300 saatlik bekleme, 12 saat konuşma süresi ve hızlı şarj özelliği ile en zorlu ortamlara dahi hazır.

gigaset

Yeni S650H PRO, N720 Multicell sistemi ile kusursuz bir uyuma sahip, bu da bağlantıda hiçbir kesinti olmadan şirketin tesislerinin dört bir yanında güvenle kullanılabileceği anlamına geliyor. Çizilmelere ve sıvı aşındırmalarına dayanıklı özel grafit kaplaması telefonu her koşulda kullanmanıza olanak sağlıyor. Dezenfektan temelli temizlik ürünleriyle rahatlıkla temizlenebilir özel kaplama, yalnızca küçük işletmeler değil, aynı zamanda hijyenin büyük önem taşıdığı hastane ve sağlık kuruluşlarında da kullanım için ideal bir tercih oluyor.

S650H PRO’nun sunduğu ses profiliyle, tek bir tuşa basarak cihazın gürültülü, normal ve sessiz ortamlara uyumu sağlanabiliyor. Ses kalitesi Gigaset’in patentli HDSP ses teknolojisine dayanıyor. Bu da, farklı ses seviyeleri için HD ses kalitesi sağlıyor. N720 ve N510 baz istasyonlarıyla tamamen uyumlu yapısı ile her türlü arama yapmak, sesli mesajları dinlemek ve gelen aramaları yönetmek gibi ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bir arada sunuyor.  

KREDİ VE MAAŞ KARTLARINDA DOLANDIRICILIK ORANI YÜZDE 82

CEVAP VER