Google Camera Go, HDR ve gece modu özelliklerine sahip olacak!

google camera go

Google Camera Go uygulaması giriş seviyesi Android telefonlara gece modu özelliğini getiriyor. Bu özellik çok ses getirecek.

.

Giriş seviyesi telefonların da yüksek kalitede fotoğraf çekmesini amaçlayan Google Camera, mart ayında Google Camera Go adında bir nevi Google Camera’nın lite uygulamasını çıkartmıştı. Bugün yayınlanan videoya göre HDR ve gece modu özelliklerinin de ekleneceği belirtildi. İşte tüm detaylar.   

Google Camera Go neler sunuyor?

Snapdragon 250 ile mart ayında piyasaya sürülen Android 10 Go Edition sürümü ile çıkan Nokia 1.3 modelinde ilk kez kullanılan Camera Go’nun, düşük bütçeli giriş seviye telefonlar için kamera performansını arttırmak ve giriş seviyesi akıllı telefon kullananlar için fotoğrafçılık konusunda deneyim yaşamaları için çıkmıştı.     

Google Camera Go’nun ürün yöneticisi Pranay Bhatia, Nokia 1.3, Wiko Y61 ve Wiko Y81 modellerinde yeni güncelleme ile gece modu özelliklerinin eklendiğini açıkladı. Artık Go kullanıcıları, flaş kullanmadan gece modu sayesinde yüksek kalitede fotoğraf çekebilecekler. Google Camera tam sürümünün gece modundaki seri çekim özelliğini kullanan Go, kullanıcıları tarafından tam sürüme yakın performans gösterdiğini belirtti.  

Videoda görüldüğü üzere Go sayesinde düşük ışıkta flaş olmasa dahi kaliteli fotoğraflar sunmayı hedefliyor. Son derece parlak fotoğraflar çıkartan yeni gece modu greni en aza indirerek kullanıcılarını mutlu ediyor. Videonun sonunda HDR modunun yakında geleceği belirtiliyor. HDR desteğini henüz getirmemiş olan Google Camera hakkında ne zaman getireceğine dair net bir tarih yok. Fakat giriş seviyesi telefonların da yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilmesi için böyle bir adım atılması kullanıcıları mutlu etti. 

İlgili Haberler

>> Oppo A73 duyuruldu: İşte özellikleri

>> Google Pixel 5 fiyatı ve en net görselleri sızdı!

>> Google Cloud Next OnAir 29 Eylül – 27 Ekim Arasında Gerçekleştirilecek


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here