Google Pixel Fold Kanlı Canlı Görüntülendi!

Gizemli Google

Google Pixel Fold modeli kanlı canlı görselleri ile ortaya çıktı. İşte markanın yeni katlanır modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar. 

Katlanabilir akıllı telefon piyasasında her genç gün yeni modellerin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Samsung, piyasanın başını çeken bir marka olarak görülüyor. Çünkü markanın hem Galaxy Z Fold, hem de Galaxy Z Flip serilerinin bir hayli başarılı olduğunu ve en çok tercih edilen ve bütçe ayrılan akıllı telefon serileri arasında yer aldığını belirtelim. Piyasadaki Huawei ve Xiaomi gibi devlerden de katlanır akıllı telefon tarafında yeni modeller geliştiriliyor. Google ise, uzu süredir hakkında yazılıp çizilen Pixel Fold modeli hakkında yeni ayrıntıları kullanıcılara sundu. İşte tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıkan, markanın ilk katlanabilir akıllı telefonu olarak Google Pixel Fold modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Google Pixel Fold Kanlı Canlı Görüntülendi!

Ortaya çıkan sızıntıları incelediğimizde söz konusu modelin ekranının 7.6binçlik bir boyut ile geleceğini görmekteyiz. Ayrıca bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olacağı da tahmin edilenler arasında. OLED panel teknolojisi ile gelecek olan model, kullanım hissiyatını maksimumda kılmayı amaçlıyor. Söz konusu modeli ekran özelliklerini değerlendirecek olursak, piyasadaki nadir OLED ekran ile gelen modeller arasında yer aldığı için OLED ekranın avantajlı olacağını söyleyebiliriz Bununla beraber bu ön panelde 8 MP çözünürlüğünde bir kamera bizleri karşılayacak.

Google Pixel Fold

Dış ekranının ise 5.8 inçlik bir boyuta sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu ekran, dar ve uzun bir yapıya sahip olduğu için, ne yazık ki çok tercih edilmeyecektir. Bu ekranda ise 9.5 MP çözünürlüğünde bir ön kamera yer alacak. Ana üçlü ana kamera tarafında, 48 MP ana kameranın yanında 10.8 MP ultra geniş açılı lens ve 10.8 MP telefoto kamerası yer alıyor. 1799 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması beklenen modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz net bir detay bulunmuyor. Türkiye’ye geleceği hakkında net bir açıklama olmasa da genellikle büyük markaların, yeni ürettiği modellerini Türkiye’ye getirdiğini biliyoruz. Bu yüzden Google Pixel Fold modelinin Türkiye’ye giriş yapması bekleniyor.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Kaybolan Mesaj Özelliğine Dev Güncelleme!