Gürkan Güngörmüş, Oberthur Türkiye Ülke Müdürü Olarak Atandı

2002 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat fakültesinden mezun olan Gürkan Güngörmüş, kariyerine KVK’da başlamış; sırasıyla Satış Uzmanı, Bölge Müdürü ve Türkiye Satış müdürü olarak görev yapmıştır.

2010 yılnda Huawei Terminal satış müdürlüğü yapan Güngörmüş, 2011 yılından beri Oberthur Türkiye bünyesinde sırasıyla; Satış müdürü ve Satış Direktörü görevlerini sürdürmekteydi. 2016 Kasım ayından itibaren Türkiye Ülke Müdürü olarak atanan Gürkan Güngörmüş, Tükiye dışında Azerbeycan, Kazakistan ve Türkmenistan satış direktörlüğünü de yönetmektedir.

OBERTHUR TECHNOLOGIES Hakkında

Oberthur, mobilite alanı için dijital güvenlik çözümlerinde dünya lideri bir frimadır. Oberthur, akıllı kartlardan milyonlarca akıllı telefonu donatan son temassız ödeme teknolojilerine kadar, her zaman hareketliliğin kalbinde olmuştur. Akıllı İşlemler, Mobil Finansal Hizmetler, M2M, Dijital Kimlik ve Taşıma ve Erişim Kontrolü alanlarında uçtan-uca çözümler sunar. Oberthur 600 Ar-Ge personeli de dahil olmak üzere dünya genelinde 6 000’den fazla çalışanı istihdam etmektedir. 5 kıtada 10 tesisin üzerinde 50’den fazla satış ofisi bulunan OT uluslararası ağı, 140 ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi için: www.oberthur.com

Gürkan Güngörmüş