Hakan Yağcı Y3K Güvenlik Teknolojileri Kanal Satış Direktörü Oldu

Google News Abone Ol

Teknoloji sektörünün deneyimli isimlerinden Hakan Yağcı, elektronik güvenlik sistemleri alanının öncü kuruluşlarından Y3K Güvenlik Teknolojileri’nin Kanal Satış Direktörü oldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Hakan Yağcı, kariyerine 1998 yılında Data Teknik A.Ş. ‘de ürün grubu sorumlusu olarak başladı. Sırasıyla Data Teknik A.Ş. ‘de Webusiness Grup Müdürü, Pazarlama Müdürü, Perakende Grup Müdürü, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini yürüttü. 2007-2011 yılları arasında Kont Bilişim’de Genel Müdür Yardımcılığı yapan Yağcı, 2011-2016 yılları arasında Seltim bünyesindeki Novabazar.com’da Genel Koordinatör olarak görev yaptı.

Y3K Güvenlik Teknolojileri A.Ş. hakkında:

2005 yılından bu yana hizmet veren Y3K, video izleme, geçiş kontrol, manyetik kilit ve kilit karşılıkları, aydınlatma, depolama ve veri aktarım, alarm ve yangın algılama gibi elektronik güvenlik sistemlerinden oluşan ürün gamına sahip olup, kalitesi kanıtlanmış 35 uluslararası markanın Türkiye distribütörü ve Securitas grup şirketidir.

,1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 52 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden, teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 350bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Y3K, Securitas’tan aldığı güç ile farklı ölçekteki projelere ürün sağlamaktadır. Y3K hizmet yaklaşımı; ithalat, dağıtım, satış öncesi eğitim, satış sonrası uzaktan destek ve teknik servis hizmetlerinden oluşur.

Bu yapılanma, bir projede ihtiyaç duyabileceğiniz, birbiriyle entegre olabilen onlarca çözüme tek yerden ulaşabilmenizi sağlar. Bu sayede proje firmalarının, doğru ürünü bulma, zamanında ve en uygun koşullarla tedarik edebilme gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir.hakan_yagci_y3k_guvenlik_teknolojileri


CEVAP VER